Biuro Posesja
3 9 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Biuro Posesja. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

TakNie
Jasiek Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

TakNie

Ja Nowy wpis

Nie polecam wynajmowania lokalu temu człowiekowi ani żadnej współpracy- to krętacz i oszust. Robi wszystko żeby nie zapłacić za lokal który wynajmuje, straszy swoją panią adwokat i kłamie w żywe oczy. Nie wierzcie w to że lokal mu nie odpowiadał bo coś tam - z każdego lokalu został wyrzucony bo nie płacił! Nie zapłacił komuś to nie zapłaci i Tobie. Ma sprawy w sądzie i udaje biedaka. Ten człowiek i jego całe biuro nieruchomości żyje z naiwności ludzi

Tak8Nie

Olo Nowy wpis

OSTRZEGAM PRZED BIUREM POSESJA LUBLIN WŁAŚCICIEL ARTUR BOGAJ JEST DŁUŻNIKIEM ZA LOKALE KTÓRE SAM WYNAJMOWAŁ NA WŁASNE BIURA. NARUTOWICZA 19 ZADŁUŻONE NA WRZESIEŃ 2017 NA KWOTĘ 23TYŚ ZŁ( UGODA NA SPŁATĘ W KANCELARII DĘBSCY). OBYWATELSKA 11 19300ZŁ. STRASZY POLICJĄ I PRAWNIKAMI. UŻYWA BEZ POZWOLENIE ZDJĘĆ LOKALI Z KTÓRYCH ZOSTAŁ EKSMITOWANY JAKO DALEJ NAJMOWANYCH POD BIURA. OSTRZEGAM PRZED KRĘTACZEM I OSZUSTEM

Tak16Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Fan

Pan Bogaj nie płaci za lokale które wynajmuje pod swoje biura. Narutowicza 19 - zadłużenie na blisko 23tyś złotych( ugoda w kancelarii Dębscy Lublin), obywatelska 11 ponad 16tyś złotych. Straszy policją adwokatami jak chce się odzyskać swoje pieniądze. Omijać dużym łukiem

Tak10Nie

Zostaw opinię o Biuro Posesja - Lublin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie