Lion’s Bank

Poznań

Opinie o Lion’s Bank

Od_niedawna_pracownik

Dla mnie ta kasa jest lepsza niż proponowane mi gdzie indziej tyranie na stażu za darmo. Wolę Lions i płacą i jakby na to nie patrzeć doświadczenie zawodowe w private banking dobrze wygląda w cv.

Ali@

W Lion's Banku masz podstawę 2000 zł brutto i prowizje na działalności gospodarczej ( tak, trzeba założyć firmę żeby tam pracować ) z tym że dzielone na 50/50 ( drugą część otrzymujesz w 4 transzach co kwartał ). Generalnie prowizje w 2016 roku zostały obcięte o POŁOWĘ, także to coś mówi o tym banku... Nie polecam, chyba że kogoś interesują pensje żędu 3-4 tyś. brutto z podstawą - tak,tak, to jest private banking... Ps. Aha i jeszcze jedno, klientów też już tam nie ma po aferach z polisolokatami w spółkach L. Czarneckiego ( Lion's Bank to część Idea Banku )

Sir Leon

Wrzuć sobie w net, są bezpośrednie linki do aplikowania dla osób zainteresowanych. Przedsiębiorczość i zaradność przede wszystkim, jak chcesz w bankowości robić. :D

Andrzej

Sorki dawno nie zaglądałem. Wygląda ciekawie a masz jakiś link do tego??

Marta

Lion’s Bank College polega na tym, że poznaje się produkty, raz w miesiącu spotyka się na zjazdach szkoleniowych, ogólnie uczysz się jak definiować potrzeby i co można proponować klientom. To takie szkolenie pracownika na stanowisko Private Bankera.

Andrzej

A to jest coś więcej niż staż? Szczerze to pierwsze słyszę nazwę więc nie wiem. Co to za colege?

Marta

Ale chodzi ci konkretnie o staż czy o Lion's Bank College?

Andrzej

A staże też są? Jestem zainteresowany.

Mika

Ja nie narzekam. Może po prostu przyjdź i się sprawdź. Sporo można się nauczyć no i jest to praca z wymagającym klientem. Dobre doświadczenie. :)

Andrzej

A warto tam aplikować? Może ktoś napisać jak się w tym banku pracuje??

Arek

Ale to jest forum dla pracowników i to w dodatku w Poznaniu. Niech pan składa reklamację, najlepiej w oddziale, w którym ma pan konto. Tu raczej nikt tego nie rozwiąże.

miro

Witam , Lion's bank należy omijać jak najdalej , ponieważ doradcy pracujący tam a w szczególności pan Bartłomiej B. w oddziale lubelskim , przekonywał mnie do rewelacyjnego produktu jakim jest lokata z ubezpieczeniem na której nic się nie traci a tylko można zyskać i to tylko w przeciągu jednego roku po którym można się wycofać . CZYSTE KŁAMSTWO I NACIĄGANIE aby pozyskać klientów, jestem już trzeci rok i nadal jak bym chciał wyciągnąć swoje pieniądze to będę na minusie . TAKŻE ODRADZAM TEN BANK , w obecnej chwili zastanawiam się co mogę zrobić aby odzyskać swoje środki bez strat .

aaaaaaa
@miro 23.04.2017, 19:52

pisz do KNf-u

Wojt

Witam, czy jest konieczność zakładania działalności gospodarczej jeżeli chce się pracować w Lion's Bank ?

bankier

Oferta pracy, rozmowa kwalifikacyjna: hejka, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej: dyrektor oddziału dostał cv od pani z recepcji 1 minutę przed spotkaniem. W trakcie spotkania zapoznawał się z nim. pytania: czego oczekujesz od firmy? Jakie są twoje aspiracje? jak zareklamujesz fundusz inwestycyjny z czego się składa fundusz inwestycyjny? Cechy funduszu / Korzyści jak zachęcisz do swojego hobby - dyrektor nie był chętny do pomysłu, nastawienie negatywne do tego co się mówi jeśli ktoś się zastanawia nad pracą w tej firmie, warto poczytać różne fora szczególnie bankier pl . Firma jest częścią idei banku, więc styl działania jest podobny. Umowa o pracę szczątkowa i konieczność założenia swojej działalności. Do firmy przyjmują z idei banku i nie ma rotacji pracowników. Zostają najlepsi i najwytrwalsi. Najpierw robi się college w idea banku. Okres próbny trwa 6 miesięcy do 9 miesięcy. z for wynika że zaczynasz od 1,2 tyś zł netto na rękę, płacisz składki na swoją działalność. Bankier w LB ma bazę klientów jaką dostaje od szefa. Ma target i musi go zrobić. Ładne logo.

Zostaw opinię o Lion’s Bank - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lion’s Bank