Stonel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Konarzyce

Opinie o Stonel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Robert

Witam. Wszyscy piszący tutaj mają rację. Omijajcie Stonel szerokim łukiem. Pan Karol nie liczy się z nikim i niczym. I nie jest ważne,że każdego dnia obnosi się ze swoim nawróceniem jak oszukuje i nie wywiązuje się ze swoich obietnic. Brak jakichkolwiek zasad moim zdaniem nadrabia zdjęciem Jezusa na swoim wyświetlaczu telefonu. Tażke radzę wam serdecznie UCIEKAJCIE od tego "pana" jak najdalej.

Agata

@przegstawiciel handlowyczy udało Ci się wyjaśnić problem z opóźnioną wypłatą wynagrodzenia? Czy była to jednorazowa sytuacja, czy też ktoś jeszcze z pracowników miał podobne doświadczenia?

przegstawiciel handlowy

OSZUŚCI!!!!Pracowałem w tej w śmiesznej firmie jako przedstawiciel handlowy. Pieniędzy nie wypłacają, oszukują, jakieś dziwne potrącenia, podejrzane rachunki. Jeżeli chodzi o realizacje zamówień to nic nie ogarniają, problemy z wysyłkami, sklepy się skarżą i mają pretensje do przedstawicieli. Telefonów nie odbierają, a do tego całego "szefuncia" mają zakaz podawania jakiegokolwiek kontaktu. Non stop siedzi na zwolnieniu. Nie wiem co oni tam kombinują ale śmierdzi przekrętami.

kert
@przegstawiciel handlowy 20.06.2017 15:18

hej kolego mam okazje podjąć prace dla tej firmy ale twoja wypowiedz mnie przeraża , jak możesz to proszę o kontakt, chciałbym sie cos wiecej dowiedziec. 794982937

Arek

ta firma to lipa tylko kasę zabiera za wszystko . a ich produkty nadają się do d....... nie raze tam pracy na żadnym stanowisku . bo i tak cię okradną

Benius
@Arek 19.02.2017 20:13

Nie wspomnę już o tym ze obiecują umowę o prace po 3 miesiącach a później trzeba się o nią prośic. Szef tej firmy czuje się jak boss mafi. Może i w tamtych okolicach nie ma pracy ale zeby ludzia na produkcji płacić 5 zł na godzinę w pierwszym miesiącu to masakra.. Pozdrawiam

PH
@Arek 19.02.2017 20:13

Grafit i brąz najlepszy kolor.. najlepiej jak byś sam to przemalował może miałbyś jeden odcień.

Henna

Małe pytanko. Jakim prawem kasowane są prawdziwe negatywne komentarze na temat tej smiesznej pseudo firmy? Ludzie nie mają okazji ustrzec się wykorzystania przez bandę kretaczy . Wstydz się gowork.pl

3e

Ph-owiec powinien umieć negocjować @koment na tym polega jego praca więc moja już w tym głowa żeby wynagrodzenie miesiąc w miesiąc było dwuskładnikowe

Opiniodawca

Jesli jestes świeżo po szkole i chcesz zarobic to mozesz startowac

bunia23
@bunia23 07.07.2016 19:45
niestety to prawda

ta firma nie znajduje sie w konarzycach tylko w dobrzyjalowie

Kolego szukają przedstawicieli. Możesz coś więcej o tej firmie. Dzięki

kamil

a skad masz takie informacje?

asr
@kamil 14.04.2016 21:38
a skad masz takie informacje?

pewnie tam pracuje i robi propagandę bo firma była, jest i będzie porażką jakich mało

kamil

czesc, jutro wybieram sie na rozmowe i chcialem sie zapytac czy cos lepiej juz jest w tej firmie czy nadal lipa z tymi wyplatami i dostawa dla klientow

Kosa

Co do tej firmy to lepiej sobie darować. Nigdy nic nie idzie załatwić na czas. Jak już załatwisz to przyjedzie coś nie tak..gdy masz problem i tak z nim zostaniesz sam...gra nie warta świeczki...

Zostaw opinię o Stonel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Konarzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stonel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe