TAFO "Twoja Apteka"

Opinie o TAFO "Twoja Apteka"

nutria13

Jeśli trafisz do tej placówki - drogi farmaceuto lub techniku farmacji- musisz liczyć się z utratą zdrowia psychicznego(schizofrenia w najlepszym przypadku). Pensje wypłacane na raty lub wcale. O urlopie możesz pomarzyć. A kontakt z Panią prokur(...)ą i całą resztą załogi będzie ci się śnił po nocach. Jednym słowem sielanka.

Zostaw opinię o TAFO "Twoja Apteka" - Branice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAFO "Twoja Apteka"