Opinie o Jest Czysto Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jest Czysto Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jest Czysto Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jest Czysto Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Jaka jest kultura pracy w Jest Czysto Sp. z o.o.?

Beata Nowy wpis

Żadna. Pracodawca ma w zwyczaju nie płacić pensji pracownikowi. Ja od lat czekam na pieniądze za 2 miesiące pracy. Znam kilka osób które też zostały oszukane

Maria Nowy wpis
@Beata

Próbowałaś coś z tym faktem zrobić? Na czym staneła sytuacja?

Beata były pracownik Nowy wpis
@Maria

Oczywiście że próbowałem. W inspekcji pracy powiedzieli ze to umowa zlecenie a oni zajmują się umowami o prace,to samo w sądzie pracy mi powiedzieli. Mogę ich oskarżyć z powództwa cywilnego, ale trzeba zapłacić. Ubezpieczenia, podatku też nie płacili, byliśmy wzywani na policję, żeby złożyć zeznania,ale też dziwnie ucichło. Pan prezes lub pani, oni ciągle zmieniali nazwy firmy i prezesów, w tym czasie jak nam nie zapłacił pojechał na zagraniczne wakacje. Bezczelnie wrzucił zdjęcia z wakacji na fb a ja rachunków nie miałam za co zapłacić.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Jest Czysto Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Beata były pracownik

Ja czekam 6 lat na wypłatę dokładnie 2 i znam dużo osób które tak jak ja nie dostały wypracowanego wynagrodzenia. Toruń pozdrawia ciągle zmieniających się prezesów

Maria
@Beata były pracownik

A po tylu latach to wciąż aktualne jest? Nie ma jakiegoś przedawnienia czy coś? W sumie to chyba też trzeba wziąć poprawkę na inflację jak już, co nie?

Beata były pracownik
@Maria

Przedawnienia nie ma jak się ciągle wysyła listem poleconym upomnienia. Niestety pan ma b. pracowników w (usunięte przez administratora) Jedyne co zostało to że jak przejdzie na emeryturę to komornik się do niego dobierze. ZUS też nie płacił ani innych opłat. Byliśmy w tej sprawie przesłuchiwani na policji i mam wrażenie że on jest bardziej chroniony niż poszkodowani

Michalska

Nadal czekam na informacje kiedy zapłacicie zaległe pensje .6 lat to długo ale ja nie odpuszczę .Spłacie wszystko z odsetkami.

Michalska

Kiedy państwo oddadzą mi pieniądze za dwa miesiące pracy. Już 6 lat czekam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jest Czysto Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Nieznajomy

To wszystko niestety prawda, a sam właściciel umoczony w grube afery. Sprawa w prokuraturze

Amelka89

Nie daje umowy o pracę, a jeżeli daje to ich nie rejestruje! Ani w Zusie ani w skarbówce! Pensje nie są wypłacane na czas, płacone w ratach, OSZUST I KŁAMCA! Nie dotrzymuje słowa, wykorzystuje ludzi, daje 200 zł, zwodzi żeby sie tylko przyszło do pracy a potem nie wypłaca pieniędzy. Nie myśli, że jego pracownicy mają opłaty do zrobienia i małe dzieci do utrzymania!

@Amelka89

Cczesc Amelia. Prosze napisz z jakiego miasta jestes i czy zapłacił w koncu zaległe pensje??

Beata
@007

Od 4 lat nie wypłacił pensji za 2 miesiące pracy. Jestem z Torunia pracowałam w Prokuraturze. Takich oszukanych w Toruniu jest więcej. ZUS też nie płacił. Byłam na policji przesłuchiwana w tej sprawie ok 2 lat temu i od tamtego czasu cisza

Julia

Powiedzcie, czy do tej pracy trzeba mieć własny samochód? Z góry dzięki. Jeśli wiecie, to napiszcie jeszcze, na jaką umowę są zatrudniani pracownicy w Jest Czysto. Dzięki.

Bartek

Przestaliście tu zastawiać swoje opinie. Czy jest jakiś powód?

Heheh czyste zagranie :D jestem długo nie byłem zewnątrz panno ;)

Julia

@Amelka89 Bardzo dobrze, że podzieliłaś się z nami opinią dotyczącą pracy w Jest Czysto. Na pewno pomoże ona wszystkim tym, którzy planowali tam rozpoczęcie pracy. Piszesz, że pracodawca nie rejestrował umów o pracę - to poważna sprawa, czy zgłosiłaś to odpowiednim instancjom? Pamiętaj jednak o tym, iż jest to forum publiczne, na którym nie należy nikogo obrażać. Odsyłam Cię zatem do regulaminu Gowork https://www.gowork.pl/regulamin

admin

Jesteś pracownikiem firmy Jest Czysto Sp.z o.o? Opowiedz innym jak wygląda w niej praca.

Pracownik były w jest czysto
@admin

Pracowałam w firmie w 2016 roku wygrany przetarg w Urzędzie Wojewodzkim w Szczecinie wypłaty ciągle spóźnione w ratach wypłacane a na koniec brak 2 miesięcznego wynagrodzenia i do tej pory nie otrzymałam ani grosza.Sprawa w sadzie wygrana ale umowy wpisywane na zupełnie inne spółki i po spółki firmy pana Andrzeja Wencla masakra żaden komornik nie chce już słyszeć bo nie mają z czego ściągać pieniędzy porozwiazywane spółki wypisane z KRS pseudo prezesi znikli teraz tylko prokuratura się interesuje nimi będziemy walczyć do końca oswoje pieniadze

Marian

Pracowałem przez 2 lata i bym dalej pracował ale poszedłem na emeryturę . Zawsze można się było dogadać,urlopy bez problemu,wypłata w porzadku .

Zostaw merytoryczną opinię o Jest Czysto Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jest Czysto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jest Czysto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Jest Czysto Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Fordońska 44
    85-719 Bydgoszcz