Opinie o J.D.Mercury Sp. z o.o. w Warszawa

Agencja Pracy J.D.Mercury Sp. z o.o.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.D.Mercury Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Jak szefostwo w J.D.Mercury Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Artur Nowy wpis

Rozumiem że niektóre osoby mają "dużo wolnego czasu" dlatego żyją tym co się dzieje na forum - współczuję. Pracuję w tej firmie już 3 lata (tak nadal tu pracuję) i wszystko jest w jak najlepszym porządku, a będzie jeszcze lepiej, gdyż cały czas idziemy do przodu. Bardzo dobre wynagrodzenie - wypłacane na czas, rozwój osobisty, szacunek do pracownika oraz równe traktowanie. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

Alex Nowy wpis
@Artur

Dopoki pracujesz jest OK, jak tylko bedziesz chcial odejsc zostawisz swoja ostatnia pensjie dla Andreja i Volodi

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

xyz Nowy wpis

Brak benefitów, pensja powiedzmy na czas(usunięte przez administratora)

Zostałem pozytywnie zaskoczony współpracą z tą firmą. Gorąco polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w J.D.Mercury Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno

Opinie pracowników poruszające aspekty związane z pracą w J.D.Mercury Sp. z o.o. to cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

minimalne wynagrodzenie na podstawie umowy o dzieło

Paw

Pracuje tu okolo 6 m. Atmosfera jest ok, jestem zadowolona, na początku trochę się obawiałam, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie.

czekista

Miłej atmosfery tam nie było i nie będzie nigdy uwzględniając mentalność zarządu i podejście do pracowników(usunięte przez administratora) Atmosfera nieufności, ciągłej podejrzliwości oraz dezintegracji zespołu nie może być miłą. Chyba że dobrze ci przeprali mózg i uważasz że to normalne, bo innej pracy nie widziałeś. W drodze tzw rozwoju zawodowego w tej firmie musisz się liczyć z tym, że głównymi ocenami pracowniczymi są wazeliniarstwo, kablowanie na współpracowników(usunięte przez administratora)

Ewelona

Czy był ktoś z państwa może na płatnych zagranicznych praktykach organizowanych przez te firmę .? Warunki pracy jakie jak wygląda organizacja .pozdrawiam

pracowałem w tej firmie bardzo krótko (całe szczęście!!!). Zanim dostałem umowę minęło kilka dni. Potwierdzam, była to umowa o dzieło i 1500zł netto na rękę po 1,5mies. pracy! Musiałem codziennie wpisywać się do listy obecności (godzina przyjścia i wyjścia, wyjścia w ciągu dnia prywatne i służbowe)- to wszystko w ramach umowy o dzieło!!! Atmosfera w pracy była fatalna, ciągłe kłótnie pomiędzy pracownikami(usunięte przez administratora)

Firma koszmar, oczekują profesjonalizmu za 1500zł netto(usunięte przez administratora) Wynagrodzenie trzeba z gardła wyrywać. (usunięte przez administratora)

Dużo zaniedbań mają, niewykwalifikowany personel, umowy o dzieło ( a jest stosunek pracy nawiązany), spore opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń. (usunięte przez administratora)

siema

Doświadczenie można dobre zdobyć w tej firmie..i tylko

marcinwxl

Złożyłem aplikację na drugi dzien telefen - zobaczymy co dalej

Zostaw merytoryczną opinię o J.D.Mercury Sp. z o.o. - Warszawa

J.D.Mercury Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 30 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042