Agencja Pracy Headhunters, Katowice

Kraków

Opinie o Agencja Pracy Headhunters, Katowice

Michał

Witam, wypowiem się na temat firmy z pozycji osoby szukającej pracy która trafiła na rekrutację prowadzaoną przez firmę Headhunters Katowice. Zgadzam się z opiniami osób piszących o szefowej. Poznałem ją osobiście podczas rekrutacji. Od kandydata wymaga się przygotowania do rozmowy oraz pełnego zaangażowania. Nie można tego powiedzić o pani Która kieruje odziałem Katowice. Na spotkaniu sprawiała wrażenie jakby moje Cv widziała pierwszy raz. Nie słuchała z odpowiednią uwagą, moim zdaniem była totalnie nieprzygotowana, co swiadczy o braku profesjonalizmu i lekceważcym podejscia do kandydata. Było to spotkanie na stanowisko Kama.Odradzam kontakt z tą agencją!

Nie wierzę

Osobiście uważam, że ten obrzucony epitetami stażysta jednak zna swoją wartość i nie pozwala się obrażać oraz poniżać na każdym kroku.

Szefowa:)???

Bzdury totalne wypisuje tutaj ten sfrustrowany i niedowartościowany stażysta. Praca jak każda inna, pod presja czasu i wyników jak w większości firm.

Headhunters? Nie, dziekuje

Nie rozumiem czemu "Szefowa" sama wypisuje komentarze podpisujac sie jako "Stażsta" lub "pracowniki". Niestety staz lub praca w tej firmie to katorga, a efektywnosc pracy wiele wieksza gdy Szefowa (jak sama sie nazywa) jest poza biurem, nikt nie brzeczy nad uchem i mozna skupic sie na pracy. Oczywiscie wedlug "Szefowej" wszyscy w tym czasie sa na pikniku lub innych wczasach i tylko ona pcha ta firme do przodu, niestety dla niej jest odwrotnie. Staz z UP nie warty swieczki, za tysiac zlotych nie warto strzepic sobie nerwow, gdyz niestety brzeczenie Szefowej doprowadza do nerwicy i innych chorob psychicznych. Osoby, ktore chca isc na staz sa odrzucane bo sie niby nie nadaja, a osoby, ktore nie chca isc tam na staz sa przymuszane pod grozba donosu do UP. Jedynym plusem tego miejsca jest lokalizacja, nic poza tym niestety. Na kazdym kroku dowiadujesz sie ze jestes do du.....do niczego

Stażsta

Stażysta miałem staż w Katowicach. Cóż, nie było lekko. Mimo to Szefowa oprócz tego, że jest bardzo wymagająca jest wielkim autorytetem w dziedzinie rekrutacji pracowników - to prawdziwy fenomen i expert!!! To dobrze, że wymaga wiele od swoich pracowników tj. wiedzy, intuicji , kompetencji , pracowitości, zaangażowania , odpowiedzialności i wyobraźni ale przede wszystkim, chęci rozwoju. Dzięki p. Dyrektor poznałem lepiej siebie i swoje możliwości. To trudny i wymagający zawód, Dziękuję Pani Jolancie, że dała mi szansę poznać lepiej siebie oraz możliwości. Życzę sobie i innym tak wspaniałych Szefów!

iksde

@TylkonieHeadhunters Czyli lata mijają, a tam dalej po staremu. To jest cyrk nie praca, szkoda czasu, zdrowia, nerwów na tą przedziwną działalność, bo normalnie funkcjonującą firmą faktycznie ciężko to nazwać.

TylkonieHeadhunters
@iksde 13.02.2017 15:58

Dokładnie tak. Widzę, że jest tam tak od lat i dziwię się czemu nie ma żadnych opinii na temat tej firemki jak tylu stażystów się tam przewija. A szefowa na pierwszym spotkaniu wkłada maskę i próbuje robić kulturę organizacyjną niczym w Google i łapie słabych. A potem na słabych narzeka, że co to za ludzie, takie ciamajdy (dosłownie jej słowa), a ludzi z charakterem, ekstrawertyków nie bierze, bo ,,nie przystoją´´ firmie. Mam nadzieję, że przyszli stażyści przeczytają te informacje przed podjęciem pracy w ,,prestiżowym´´ Headhunters w Katowicach.

TylkonieHeadhunters

Unikajcie. Firma to jakaś porażka, o ile firmą można to nazwać. Szefowa- schizofreniczka z przerośniętymi ambicjami, która twierdzi, że twardą ręką należy traktować pracowników (czytaj mobbing), obraża, poniża i jest hipokrytką. Codziennie dostajesz porządną dawkę niemiłych słów, że nie potrafisz dobrze napisać raportu (sic), a następnie, że za długo piszesz raport a nie pracujesz. (Szefowa nie wie nawet jak przewinąć suwak w Excelu, tylko najpierw porządnie cię zjedzie, że brakuje dat, czy imion). Dwie osoby zatrudnione na stałe odwalają całą rekrutację, a tak to przemiał stażystów. Poza tym myjesz kible stażysto, tak, tak, nawet sprzątaczka odeszła i musisz przynieść swój papier toaletowy. Przerwy- strata czasu, a częste wychodzenie do toalety również jest odpowiednio skomentowane.

pracowniki
@TylkonieHeadhunters 09.02.2017 16:32

Jeśli jesteś cieniasem, to w tej firmie nie utrzymasz się. Szefowa faktycznie wymagająca , ale sprawiedliwa i jak uczciwie pracujesz potrafi to docenić.

żalmiciebie
@pracowniki 19.04.2017 10:37

Ojej, żal mi ciebie, chyba naprawdę nie miałeś prawdziwej szefowej tylko same hipokrytki i nie wiesz co to prawdziwy szacunek i sprawiedliwość. A może cię pociągają takie. Powodzenia w robieniu kariery w firmie Headhunters w Katowicach, wróżę świetlaną i docenienie ze strony szefowej gwarantowane hahaha.

Zostaw opinię o Agencja Pracy Headhunters, Katowice - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Headhunters, Katowice