Eska Holding Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Eska Holding Sp. z o.o.

rokoko

niestety,firma poniżej dna zarówno ekonomicznego jak i moralnego.Brak wypłat na czas , pensje wypłacane z wielką łaską ,obiecane premie są tylko obiecane.Problemy z urlopami lub brak ekwiwalentu za niewykorzystany urlop.Nikomu przy zdrowych zmysłach nie polecam tej ( tych) firm należących do bossa S.Kocańdy i jego braci.

B.

Nie polecam nikomu, lepiej poczytać trochę opinii niż później tracić czas i energię na takie miejsca.

inny

Współpracuje z Eska od 5 lat i zero problemu. Brednie!

ona
użytkownik zarejestrowany

@panna nikt jesli to co piszesz nie są zwykłe oskarżenia, żeby zrobić firmie Eska Holding Sp. z o.o. na złość i ich zmieszać z błotem bez powodu, to faktycznie jest sie o co martwić i należy od takich firm czy może nawet bardziej ludzi trzymać się jak najbardziej z daleka!

3d
@ona 23.04.2016, 16:22

Byłem widziałem to szczera prawda nie polecam nawet desperatom

panna nikt

Wystawiam firmie 1. Ponieważ słyszałam, że tej firmie wszystkiemu "przewodniczny" niejaki Stanisław K. wraz ze swoimi braćmi, Józefem i Władysławem. Jeśli to prawda, to strzeżcie się! Ci ludzie mają bardzo wiele na swoim sumieniu. Stanisław, który obecnie woli, żeby do niego zwracano się drugim imieniem, "Sławek", doprowadził celowo do bankructwa dębickie chłodnie w latach '90. To była dość głośna afera, ale młodzi tego nie pamiętają. Działalność rodziny K. wielokrotnie nazywana była "zorganizowaną grupą przestępczą", nawet w Interpelacji nr 1912, przez posła na Sejm. Stanisław i jego szajka są zawodowymi złodziejami z bogatym doświadczeniem i chyba nawet dwóch z nich odsiedziało wyroki w więzieniu. Przestrzegam KAŻDEGO przed "współpracą" z firmami spod znaku S.K. (czyt. eSKa), a każdej osobie szukającej więcej informacji - przedstawię szczegóły. Piszcie na pannanikt@niepodam.pl, hejka!

nikt panna
@panna nikt 15.03.2016, 21:19

niestety to prawda znam to od wewnątrz , a teraz jest jeszcze gorzej

rybak

Potwierdzam to, co pisał czech. Ponad to pracodawca szykanuje i zastrasza ludzi tam pracujących, wulgarne kwestie są na porządku dziennym. W irytujący sposób prowadzi do kłótni wewnątrz zespołowych. Z dala od tej firmy i powiązanych z nią spółkami, ponieważ pod jedną osobą "zarządzającą" to wisi, nie polecam serdecznie.

czech

Pracodawca nie wypłaca pieniędzy. Proszę uważać na tę firmę i wszystkie powiązane spółki.

Zostaw opinię o Eska Holding Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eska Holding Sp. z o.o.