Sedico sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Sedico sp. z o.o.

look

szef jest bardzo w porządku osobą i to należy tutaj napisać na pierwszym miejscu :) ponadto faktycznie szukają osób do pracy, doceniają doświadczenie i na to też patrzą

darek
@look 23.04.2016 17:26

szkoda czasu na ta firme

Pawel

Ktoś cośmoże o tej firmie powiedzieć - pojawiło się ogłoszenie na Etransport...Warto się zwolnić z niezłej roboty (szef wku..wia) ?

ja

A co takiego slyszales dobrego i zlego?

gfdsgf

casting całyczas

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie Sedico sp. z o.o., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Zostaw opinię o Sedico sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sedico sp. z o.o.