CE Brokers

Wrocław

Opinie o CE Brokers

przedsiębiorca

Koledzy Przedsiębiorcy, Jeżeli umiecie liczyć swoje ciężko zarobione pieniądze to nie dajcie się nabić w butelkę!!! Wynegocjowane stawki plus ich prowizja, którą Wy płacicie dodatkowo (a przecież T.U. też im wypłacają pieniądze) to jest prawdziwa LICHWA!!! i to bez podatku!!!

stanko

u nich jest teraz sporo ofert i wydaje mi się, że jedna taka jest oferta jako Regionalny Kierownik Sprzedaży, tylko, ze nie napisali wprost jakie sa stawki, ale z tego co widze to będzie normalnie umowa o prace no i też będzie wynagrodzenie z podziałem na premie.

Zostaw opinię o CE Brokers - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CE Brokers