Phu Trans Danuta Wolniak

Maków

Phu Trans Danuta Wolniak

Opinie o Phu Trans Danuta Wolniak

mlody1990

Poprzednio PHU TRANS a obecnie Bulldogg Sp. Zo.o. Krzysztof Wolniak tel ( usunięte przez administratora )br /> Cwaniak i przekret przez telefon obiecuje i wychodzi tak a jak juz bedzie ktos pracowal to wychodzi zupelnie co innego. Spółka jest na mamusie wiec podpisujac z nim umowe o prace macie sfalszowany podpis przez Krzysia za mamusie. Poniewaz nawet on nie jest zatrudniony u niej wiec nie ma prawa podpisywac sie za nia. ogulnie to od kwietnia 2015 roku nikt tam nie jest zatrudniony (tak wynika w ZUS). tankujesz po 200 300 400 litrow bo na paliwo nie ma. jest krewny kierowca po kilka tysiecy zł. regularnie ktos zostawia mu auto i ucieka z tamtad jak najdalej.

oszukany

Uważajcie koledzy kierowcy bo współwłaściciel P. Krzysztof wyszukuje kierowców z całej Polski a w szczególności z ościennych województwa Mazowieckiego i pracujesz do momentu upomnienia się o wypłatę a tak ogólnie to obiecuje co drugi kurs wypłatę i tak zwleka do miesiąca i nie wypłaca poborów za przepracowany okres tylko wtedy udaje wielce obrażonego i nie odbiera telefonów, a tak jeszcze na marginesie to i auta nie są zadbane

Zostaw opinię o Phu Trans Danuta Wolniak - Maków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phu Trans Danuta Wolniak