Opinie o Krzysztof Partyka Mikst Firma Usługowo Handlowa w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Krzysztof Partyka Mikst Firma Usługowo Handlowa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krzysztof Partyka Mikst Firma Usługowo Handlowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Partyka Mikst Firma Usługowo Handlowa w Stalowa Wola

Marcin Nowy wpis

Hej, czy firma już nie działa czy dalej istnieje ?

Przemysław W. Nowy wpis

JOE ty jesteś tak głupi że aż mi cię żal . jaki Szef ten szmaciarz jaką wypłatę żal (usunięte przez administratora) ciska ja byłem u (usunięte przez administratora) i co do tej pory wisi mi kasę , ale firma rodzinna poszła si (usunięte przez administratora) poszli z torbami . Kupa (usunięte przez administratora) z tatuażami synuś i brodą zaplecioną w kucyka . żarówka świeciła się 2 w ledowa o ch...uj skakał listek papieru korek płynu chytry trep trep je...ny nie żołnierz hiena czekam aż ch...ja dopadnie jakaś choroba wylew , zawał , rak żeby zdychał powoli za to co robił ludziom . we własnej rodzinie nie mógł się dogadać . ZAPRASZAM LUDZI KTÓRZY ZOSTALI SKRZYWDZENIU I KTÓRYM WISI KASĘ ŻEBY IŚĆ TERAZ DO (usunięte przez administratora) Bo pracuje już nie u siebie tylko Przedsiębiorstwo Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych Security Office" Sp. z o.o. której sprzedał Swój MIKST , a rodzinka synusie zostały na lodzie . chamowi zrobić wstyd . teraz on cham jest ochroniarzem niech robi za 4.50 zeta . ja nie ukrywam danych ja się podpisałem

joe Nowy wpis

Pracowałem w MIKST 3 lata odeszłem ze względu na sprawy osobiste i szczerze powiem tak: Jak sam jesteś w porządku , a rzetelność , sumienność nie są dla ciebie problemem ja DOBRZEwspominam i pracę i relacje z SZEFEM . Przez 3 lata wypłatę dostawałem o czasie.

przemo Nowy wpis
@joe

JOE ty jesteś tak głupi że aż mi cię żal . jaki Szef ten szmaciarz jaką wypłatę żal (usunięte przez administratora) ciska ja byłem u (usunięte przez administratora) i co do tej pory wisi mi kasę , ale firma rodzinna poszła si (usunięte przez administratora) poszli z torbami . Kupa (usunięte przez administratora) z tatuażami synuś i brodą zaplecioną w kucyka . żarówka świeciła się 2 w ledowa o ch...uj skakał listek papieru korek płynu chytry trep trep je...ny nie żołnierz hiena czekam aż ch...ja dopadnie jakaś choroba wylew , zawał , rak żeby zdychał powoli za to co robił ludziom . we własnej rodzinie nie mógł się dogadać . ZAPRASZAM LUDZI KTÓRZY ZOSTALI SKRZYWDZENIU I KTÓRYM WISI KASĘ ŻEBY IŚĆ TERAZ DO CH...JA . Bo pracuje już nie u siebie tylko Przedsiębiorstwo Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych Security Office" Sp. z o.o. której sprzedał Swój MIKST , a rodzinka synusie zostały na lodzie . chamowi zrobić wstyd . teraz on cham jest ochroniarzem niech robi za 4.50 zeta . ja nie ukrywam danych ja się podpisałem

xtr6t79

@ D:) o jakiej dewastacji samochodu mówisz? no bo nie ukrywam brzmi to dość...groźnie nazwijmy to.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krzysztof Partyka Mikst Firma Usługowo Handlowa? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Stalowa Wola
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Stalowa Wola
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
D:)

Niektórym wielokrotne wypadki (dewastacja samochodu) uchodzą na sucho...

Doro

Jesteś korekt wobec firmy to jest OK

kolo

jak się wywiązujesz z zadań jest OK

wusiak

Łatwo niełatwo, prawda jest taka, że każda jedna agencja ochrony oferuje przybliżone warunki, więc zasadniczo nie ma się co zastanawiać tylko wybrać w miarę najkorzystniejszą opcję finansową i atmosferę w zespole. Niestety w tej pracy nie trzeba mieć nie wiadomo jakich umiejętności a co za tym idzie stawki też nie powalają.

kulio

a czy Ty właściwie kiedyś pracowałeś w jakiejś agencji ochrony ? bo łatwo przełożyć relacje z jednej firmy ochronarskiej na inne. Przede wszystkim wydaje mi się , że pomiędzy samymi pracownikami fizycznymi atmosfera jest całkiem dobra. Gorzej ma się to do odnoszenia już do pracodawców. Zwłaszcza gdy przychodzi do wypłat...

hahaha

premię to dostaniesz jak nie umyjesz samochodu szefa, z wypłaty minus koszty mysia samochodu z woskowaniem na myjni.

Były klient

Jako były klient również nie polecam. Właściciel firmy MIkst potraktował mnie przez telefon po (usunięte przez administratora). W życiu jeszcze coś takiego nie spotkało mnie w relacjach biznesowych. Dodam, że nie było żadnego sporu, czy konfliktu - po prostu zadzwoniłem poinformować, że chcę rozwiązać umowę na monitoring, bo rezygnuję z wynajmowania lokalu.

Kto pomoże - 2012-04-27 17:23:24 chciałam wynająć tą firmę ale zaniepokoiły mnie państwa opinie, może ktoś z byłych pracowników zechciałby skontaktować się ze mną i udzielić mi pewnych informacji. (usunięte przez administratora)witam osobiscie nie polecam tej firmy mieli napad na placówce Solbet(producent pustaków) pracownik tej firmy został pobity zabrano mu klucze po czym napastnicy wtargnęli do budynku biurowego gdzie znajdowała sie kasa firmy pracownik firmy mikst trafił do szpitala po czym został zwolniony z pracy kolejny przypadek to sklep artykuły gospodarcze koło ronda blisko ulicy poniatowskiego i czarnieckiego w sklepie juz ponad 3 razy wyleciała szyba pewnie zemsta byłych pracowników poniewaz ten sklep chroni Mikst jezeli ktoś chce bez problemu podam nr telefonu zarówno do solbetu jak i do właściciela tego sklepu a co do wypłat (usunięte przez administratora)własnych pracowników wypłaty od 400zł czy taki pracownik moze pracować sumiennie ?

Kto pomoże

chciałam wynająć tą firmę ale zaniepokoiły mnie państwa opinie, może ktoś z byłych pracowników zechciałby skontaktować się ze mną i udzielić mi pewnych informacji(usunięte przez administratora)

człwiek

a niech..tą firme jeżeli płaci to grosze aczkolwiek ostatniej wypłaty nie widiałem(usunięte przez administratora)ludźmi jak tylko może idiota i nic więcej

byly pracownik

jakby cos (do admina)to na to co napisalem mam papiery i swiadkow a ze wlasciciel tego calego miksta to kawal (usunięte przez administratora) to juz insza inszosc

byly pracownik

ja bylem jednym z wielu (usunięte przez administratora),czlowiek idzie,cieszy sie ze bedzie mial pare groszy a tu trafia na (usunięte przez administratora),gdzie sa jakiekolwiek istytucje(proceder nieplacenia trwa juz lata)i to wszystko w srodku europy,rece opadają...

Nie daj Boże tam pracować to typowy (usunięte przez administratora) i jeszcze jedno jak może rządzić ludzmi (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Partyka Mikst Firma Usługowo Handlowa - Stalowa Wola

Krzysztof Partyka Mikst Firma Usługowo Handlowa
2.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • 1-Go Sierpnia 32
    37-450 Stalowa Wola