Elmes Electronic

Wrocław

Opinie o Elmes Electronic

Heniu

Firma niby zajebista ale tak naprawdę to radze trzymać się z daleka obiecują wysokie zarobki ale po miesiącu okazuje się że jest to najniższa krajowa, pracują tam samę gbury już nie mówiąc o całym szefie który tylko się czajii szukająć czegoś czego mógłby się trzepnąć całe te ich produkty nie są dobrze sprawdzane za co nie z twojej winny mozesz beknąć Bardzo nie polecam tej firmy chyba że ktoś lubi jak ktoś odpowiedzialny czuwa nad tobą w stanie nietrzeźwości...

Zostaw opinię o Elmes Electronic - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmes Electronic