MCS sp.zoo sp. K

Opinie o MCS sp.zoo sp. K

Jest tak jak w komentarzach.Szkoda czasu i nerwów. Beznadziejny klimat, szefostwo odreagowuje na pracownikach. Kasa i płaca minimalna. Nierówne traktowanie.Dziewczynka od pisania wniosków nie robi nic, a jest faworyzowana przez szefostwo.Burdel i wyczuwany z daleka przekręt. To nie jest miejsce dla dobrych pracowników.

Ala

Witam, chciałam sie dowiedziec cos na temat tej firmy bo ostatnio zamiescili ogloszenie na specjalistę ds. rozliczeń. Bede wdzieczna za informacje.

byly pracownik
@Ala 11.07.2017 17:48

Jest dokladnie tak jak w komentarzach powyżej. Projekty ue sa tylko po to zeby przewalic kase miedzy kilka spolek ktore posiadają (gme rrstauracje, bwrz. Bfp i wiele innych). Zlodzieje unijnych pieniędzy. Bedziesz zmuszana do robienie "lewych przetargów", rozliczania wynagrodzen osob ktore nigdy nic nie robily w projekcie.

robi

podobno z ul. czerskiej usunal ich komornik, a ul. domaniewska to rzeczywiscie jakis adres wirtualny. mysle ze nie warto sie angazowac.

betowen

Proszę o informację na temat wysokości zarobków - obecnie firma poszukuje pracownika i oferuje umowę na zlecenie - czy mimo, iż nie odprowadzają żadnych składek to czy przynajmniej dają dobrze zarobić? Dlaczego firma ciągle zmienia siedzibę - w KRS - ul. Domaniewska, na stronie www - ul. Czerska, aktualny adres siedziby - ul. Gałczyńskiego. Co to za zabiegi ? Czy rzeczywiście traktują źle pracowników i zalegają z wypłatą wynagrodzeń? Jaka panuje atmosfera w firmie? Czy zespół jest zgrany? Czy Prezes jest człowiekiem z zasadami potrafiący docenić dobrą pracę?

mes
@betowen 10.03.2017 09:11

Hej,rowniez prosze o opinię!Troche zmartwily mnie te wszystkie negatywy,zostalem zaproszony na rozmowe.Rozumiem,ze nie warto tracic czasu i uciekac zanim sie czlowiek zaangazuje?Zadnych pozytywow?

.........
@betowen 10.03.2017 09:11

Prezes nie ma żadnych zasad moralnych. Atmosfera jest fatalna. Jeżeli chodzi o zarobki to zabieg ze składkami jest robiony tylko na ich potrzeby. Wynagrodzenie specjalisty około 2000 - 2500 zł netto.

xxxxxx

podpisuje sie pod tym !!!!

Nick

widzę że fan club firmy jest duży:)

Masakra!!!! Odradzam. Zarządzanie na bardzo niskim poziomie. Krzykiem i poniżaniem pracownika niczego się nie załatwi.

Paweł

Czy to są opinie na temat firmy www.mcs.edu.pl ? Bo zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy, a z tego co widzę opinie nie są najlepsze. Będę wdzięczny za informacje.

@Paweł 02.02.2017 10:12

TAK

Ania

Witam, o co chodzi z adresem rejestrowym spółki tj. Domaniewska 47/10? Gdy wpisuje ten adres to wyskakuje mi firma oferująca wirtualne adresy dla biur. http://wirtualnebiuro.f.pl/siedziba_firmy

@Ania 01.02.2017 23:08

dla zmylenia urzędnika

:-)

zgadzam się z przedmówcą- uważajcie na nich. chociaż dziewczyny jeżeli lubicie francuski to możecie nawet być w zarządzie:-) Właściciel bardzo lubi oddane pracownice i je docenia :-)

były pracownik

Odradzam tę firmę. Nie płacą na czas, a przy rozwiązaniu umowy nie wypłacają pełnego wnagrodzenia. Fani "śmieciówek" i finansowania pracowników z różnych spółek "teoretycznie" ze sobą nie powiązanych. Z daleka od nich!!!!

Zostaw opinię o MCS sp.zoo sp. K - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCS sp.zoo sp. K