Armatis

Opinie o Armatis

Germanistka

Czesc :) Bralam udzial w krotkim projekcie niemieckojezycznym dla tej firmy. Atmosfera bardzo przyjemna, mili podwladni, wspolpracownicy z reszta tez :) Wszystko dokladnie wyjasnione, bez niedomowien, a pieniadze wyplacone w terminie, czyli na spory plus :) Polecam.

Zostaw opinię o Armatis - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Armatis