Paweł Szawara

Wrocław

Opinie o Paweł Szawara

RB

FACET PRÓBJE WYKORZYSTAC NAIWNYCH TAKI SPOSÓB NA ŻYCIE NA CZYJŚ KOSZT UWAŻAJCIE NA NIEGO

kontrahent

Przestrzegam przed współpracą z tą firmą można śmiało powiedzieć, że wprowadza w błąd kontrahentów, wręcz oszukuje, przestrzegam. Nie stawia się na spotkania sprzedażowe, a raportuje ich odbycie (wiem ponieważ dzwonilismy do klientów u których niby był i go nie znali), następnie domaga się zapłaty za pracę i zrealizowane spotkania i grozi wpisaniem nas do krd jak nie zpłacimy, dla mnie to wyłudzenie wręcz. Przestrzegam przed facetem wszyskich

Zostaw opinię o Paweł Szawara - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paweł Szawara