Fire Family Sp. z o.o.

Świdnica

Opinie o Fire Family Sp. z o.o.

anna

Dziwię się że im jeszcze nie zamknęli tej budy, praca od samego początku bez jakiejkolwiek umowy, po prostu praca na czarno, w dodatku za 7zł na godzinę. Jeśli ktoś ma nadzieję że mimo wszystko zagrzeje tam miejsce na dłużej, łudzi się, po paru tygodniach dostanie przysłowiowego "kopa" pod byle pretekstem. Tam co chwila są nowi pracownicy na miejsce poprzednich którzy albo zostali zwolnieni po kolei albo zwolnili sie sami.

Zostaw opinię o Fire Family Sp. z o.o. - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fire Family Sp. z o.o.