Opinie o FIRE FAMILY Sp. z o. o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FIRE FAMILY Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w FIRE FAMILY Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRE FAMILY Sp. z o. o. w Świdnica

Wiecie może, czy w FIRE FAMILY Sp. z o. o. szukają chętnych na staż?

Teczka prezesa

Tak są proszę się konsultować z panem Jarosławem ale produkcja czy biuro ?

Porucznik Zube

Jaki okres stażu roczny? Bez opcji zatrudnienia?

Anonim Nowy wpis
@Teczka prezesa

Gdzie lepiej złożyć cv na pracownika produkcji adres e-mail czy bezpośrednio do firmy ?

Jak wygląda ścieżka kariery w FIRE FAMILY Sp. z o. o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Faja wodna

Nie jest bardzo prosto wybić się wyżej praca w miłej atmosferze nigdy nikt nie krzyczał na nikogo

Bart Nowy wpis
@Faja wodna

Chyba pomyliłeś firmy. Krzyk i obwinianie o wszystko pracowników jest na porządku dziennym.

wózkowy Nowy wpis
@Bart

To prawda nic się nie zmieniło na lepsze. Dalej to samo ale nie warto nawet pisać bo szkoda czasu.

Ehhh te głupie komentarze. Może kiedyś było źle ale teraz wcale tak nie jest. Praca może nie należy do najłatwiejszych ale nie ma braku szacunku do pracowników, szef jest spoko zawsze wysłucha i pomoże i jest wyrozumiały. Kasa zawsze na czas nigdy nie miałem problemów z pieniędzmi. Nie jest to może nowy magazyn ale wszystko co potrzebne do pracy jest. A atmosfera spoko ludzie tez są ok. Praca jest jak dla mnie bardzo dobra. Pracuję tam już ponad 2 latka i nie narzekam. Polecam wręcz prace w FF oczywiście leniwe i marudzące ludzie nie są mile widziane bo praca jest wymagająca ale za to nie są małe pieniążki. Pozdrawiam Michał.Z

Freddy
@Michał

Michał, z całym szacunkiem dla Twojej osoby . Piszesz, że kasa nie mała. Czyli ile 1550 na umowie a reszta pod stołem? Ja tam pracowałem krótki czas i nie jest to praca moich marzeń. Za 1700 zł to nawet ukraińcy nie chcą robić. A humorki prezesa to istny cyrk. Wyzysk w biały dzień. Odszedłem z tej pseudo firmy bez żalu. Nie polecam.

@Freddy

Masz zupełnie inne zdanie, niż @Michał. Czy pracując tam, mogłeś liczyć na bonusy do wynagrodzenia? Premie lub pakiet socjalny to zawsze miły dodatek. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy, to prócz przełożonych tworzą ją też pracownicy firmy, więc może warto było zastanowić się, dlaczego jest źle i spróbować poprawić te relacje. Napisz kilka słów na temat rodzaju umów o pracę. To istotny sprawa, która często przesądza o podjęciu zatrudnienia.

Freddy

Pakiet socjalny? Nic takiego nie ma! A atmosfera w firmie wisielcza. Pozdrawiam

Franciszek
@Michał

zgadzam się, tym bardziej że widać że się chcą iść do przodu :D

Łukasz12345
@Michał

Kłamstwo Panie (usunięte przez administratora) Nigdy tam nie było i nie będzie dobrze. I to już nie zależy czy ktoś ma chęci do pracy czy też nie. Po prostu tam się nie da normalnie pracować. Jeden magazynier a roboty dla 3 osób. Bałagan brak stanów systemowych i jak na te czasy to dosłowny bałagan i średniowiecze. Wózek nie powinien być dopuszczony do jady (brak przeglądu technicznego ) a dobrą pracą nazywa Pan pracę przy żrącej chemii do wypalania sadzy i żeby było mało pracownicy na czarno? Szkoda słów, nie rozumiem jak tak można w ogóle zatrudniać kogoś do takiej pracy bez żadnych środków ochrony a bhp to tam nie istnieje. I w cale nie musicie mi wierzyć w to co pisze. Spróbujcie a sami się przekonacie. Powodzenia

##
@Łukasz12345

Michał zmieniłeś nick?

@Łukasz12345

Dokładnie! Absolutnie nie polecam nikomu, chyba że desperatom. Praca jak każda inna ale zarobki bardzo niskie, warunki pracy kiepskie bardzo, zero umowy, niech nikt na to nie liczy bo cwaniaczek szef jest tak błyskotliwy że sobie wymyślił zwalnianie ludzi po 2 tygodniach pracy bez umowy żeby ich nie musieć zatrudniać na etat. Tam się po prostu robi na czarno tygodniami i to za skandaliczne niskie stawki.Na miejsce zwolnionych zawsze pojawią się inni i historia się powtarza, praca zawsze jest wykonana i o to chodzi tylko, zapłaci 1500 na rękę za 10-12 godzin i żadnych innych kosztów ponosić nie musi bo pracownik oficjalnie nie istnieje a robota robi się sama. Polecam trzymać się z daleka od tej wątpliwej firmy, chyba że ktoś faktycznie bardzo zdesperowany ale nawet w tym wypadku proponuję się przygotować od razu na max miesiąc pracy bo potem kop za byle co, żeby tylko nikt nie zaczął się upominać o papiery. Puenta jest taka że robicie za miskę ryżu dla nowobogackiego banana na jego zachcianki. Mowa oczywiście o Świdnicy, żeby nie było. Powodzenia.

@Michał

fakt to kłamstwo Pan Michał pisał to tylko dla tego bo chciał coś może osiągnąć ale no nie nie w tej Firmie. Nic sie tam nie zmienia dalej na czarnucha tam walą i dalej jeden magazynier i dalej ten sam wózek. Jednak są dobre strony firma która się nie zmienia. Eee przepraszam podłogę na magazynie zrobili he he. No fakt nowe auto szefa. Są postępy.

POMARSZCZONA JAK BRZOSKWINIA Nowy wpis
@Orion

Szef to fajny gościu poznałem go po 4 miesiąc zawsze myślałam że to jakiś pracownik przechodzilismy obok siebie znajoma twarz myślę ale to był on szef unika rozgłosu nie lubi być rozpoznawany na firmie zawsze wygląda inaczej ma taki styl.

@

Jak z płaceniem?

Antoni
@@

Wypłaty zawsze na czas ;)

Franciszek
@Antoni

nie przypominam sobie, żebym miał jakieś problemy z terminem wypłaty, a jeżeli chodzi o samą kwotę wypłat to bywało różnie

Mongoł
@Antoni

Tak jak robisz za 10 zł na godzinę netto to się nie dziwię że szef ci wypłaca młotku gdzie takiego innego by znalazł .

Aplikowałeś do firmy FIRE FAMILY Sp. z o. o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Adrian

@Kapitan, czy sprawy z wypłatą wynagrodzenia nadal nie zostały rozwiązane? Czy rozmawiałeś z pracodawcą na ten temat? Jaka jest obecna kondycja firmy? Czy pracodawca nadal przyjmuje pracowników, czy wręcz przeciwnie, redukuje kadrę? Jeśli będziesz miał jakieś informacje napisz o tym na forum. Zainteresuje osoby, które chciały tu aplikować.

Wojciech
@Adrian

TO JEST KONOWAŁ JEDEN WIELKI JAK ON TAK I JEGO WYKOLEJONE SŁUGUSY NA WŁASNE OCZY WIDZIAŁEM JAK TO WYGLĄDA!!!!! ŻENADA JEDNA WIELKA FRIMA ZAOPATRUJE MNÓSTWO SKLEPÓW (BYNAJMNIEJ OTRZYMYWAŁA ZAMÓWIENIA) A NIE PŁACI ZA TRANSPORT W NIE JEDNEJ FIRMIE !!!!!!!!!!!! TERMIN DOSTAWY JEST PODSTAWĄ DO BIZNESU A TU ? PRZYCHODZĄ KARY ZA NIEDOSTARCZENIE TOWARU :) A KWESTIE PRACY NA CZARNO I INNYCH UCHYBIEŃ TO ZOSTAWIĘ DLA NASTĘPNYCH :)

@Adrian

Adrian, ludzie tutaj piszą dosadnie dość o tym, jakie panują tam warunki a ty drążysz i drążysz, do tego zadajesz pytania na które nikt nie odpowiada z prostego powodu, ta "firma" to nie jest firma, żaden poważny zakład pracy. Tam nie ma niczego, prywatny folwark jedynie a umowy mają tylko ci którzy kierują zespołem i ci, którzy pełnią funkcję tzw konfidentów. Żeby nie było że wszyscy "na czarno", jakoś się trzeba zapezpieczyc przed wymiarem sprawiedliwości ;)

@Adrian

"czy rozmawiałeś z pracodawcą na ten temat?" rozśmieszyłeś mnie nawet. Ten pracodawca jest niedostępny, przyjeżdża tylko po to żeby sprawdzić czy buda stoi i wydać polecenie Bogu ducha winnej dziewczynie z biura żeby zwolniła kogoś, kto według niego nie spełnia wymogów, czyli na przykład zbyt często zimą chodzi do "kantyny" ogrzać zmarznięte dłonie lub za dużo pali. Jeszcze jest taka ciekawostka, swego czasu, kiedy jeszcze byłam niechlubnym pracownikiem tego zakładu, zostałam po godzinach, jak zwykle zresztą bo to było nagminne, skończyłam 8 godzinną zmianę i zgodziłam się zostać dłużej ale przed rozpoczęciem tych nadgodzin miałam przerwę 10 minut, wyszłam na zewnątrz i mąż po mnie przyjechał bo nie wiedział że zostaję dłużej. Traf chciał że akurat w tym czasie przyjechał "pan wielki bananowy" , który nie miał nawet pojęcia o co chodzi ale stwierdził że skoro stoję przed magazynem z obcą dla niego osobą to znaczy, że załatwiam prywatne sprawy podczas pracy a on sobie tego nie życzy bo on "płaci i wymaga". Oczywiście sam mi tego nie powiedział bo od tego ma panie z biura które świecą oczami i są zmuszone zwalniać ludzi w jego imieniu za byle co. Tak to wszystko wygląda w wielkim skrócie.

Agnieszka

@Były pracownik Napisz coś o kwestii benefitow, czy takowe FIRE FAMILY daje swoim pracownikom? Mówię o opiece lekarskiej, paczkach swiatecznych.

Kaweczka i ciasteczka
@Agnieszka

Tak wszystko zapewnia pan Jarek proszę z nim rozmawiać , ostatnio na świeta dostaliśmy po paczce brykietu i podpałki dobre i to .

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w FIRE FAMILY Sp. z o. o.?

Orion

Nie polecam tam jest strasznie. Trują tam ludzi praca straszna

Szymon
@Orion

Jak to trują tam ludzi? Twój wpis w tym zakresie bardzo mnie zaniepokoił i czym prędzej chciałbym jego uzasadnienia. Tak mnie to zaniepokoiło, że szczerze mówiąc już sam nie wiem, jak mam go tłumaczyć. Może Ty go wyjaśnisz i rozwiejesz wszelkie moje domysły i wątpliwości?

@Szymon

Chcesz wiedzieć to sam się przekonaj. Przyjmij się a sam się przekonasz.

Smog

Oczywiście, każdy ma szansę. Nie ważne czy masz doświadczenie czy nie i tak będziesz dostawał nadmiar obowiązków no i w nagrodę krzyki właściciela, że się nie wyrabiasz :)

Wujek z produkcji

Tak jak najbardziej szkolimy od podstaw pozdrawiam.

Zainteresowany.

Witajcie, Czy ktoś może się podzielić aktualną sytuacją w FIRE FAMILY? Czy ta firma jeszcze funkcjonuje, prowadzi produkcje itp.? Krążą wiadomości po mieście że kończą swój żywot.

Tomasz

Może mi ktoś podpowie czy firma szuka aktualnie nowych pracowników?

Tom
@Tomasz

a dlaczego tu pytasz a nie skierujesz pytania do firmy.

Adrian

@Pablo, czy miałeś problemy z odebraniem swojego wynagrodzenia? Jest to sprawa bardzo uciążliwa dla pracownika, kiedy pracodawca opóźnia się z wypłatą pensji. Być może firma ma przejściowe trudności i problem z płynnością finansową i za jakiś czas wszytko wróci do normy. Mógłbyś napisać więcej informacji o warunkach zatrudnienia w firmie i kwalifikacjach jakie musi posiadać pracownik, żeby starać się o pracę? Pomożesz osobom poszukującym zatrudnienia.

Kapitan
@Adrian

Nie płaci wynagrodzenia, nie polecam tam pracy, chyba że ktoś chce pracować za darmo

@Kapitan

to jest nie prawda płaci zawsze na czas pieniądze są

Planetoida
@Michał

Kasa może i jest na czas ale za pracę w takich warunkach ehhh to jakiś żart. A o ludziach na produkcji ktoś wie eeee soryyy cicho tam w Świdnicy nie ma produkcji przeca.

pawgra

Ja chciałbym, aby firma FF rozliczyła się za usługi, które dla nich świadczylismy - zalegają nam ponad 23 tysiące PLN i jakoś nie mają zamiaru się wywiązać z obowiązku zapłaty za wykonane zlecenie. Na tą chwilę to UPORCZYWY dłużnik, który nie tylko nie wywiązuje się z obowiązku zapłaty, ale również nie podejmuje żadnej próby kontaktu z wierzycielem, mimo propozycji polubownego załatwienia sprawy, rozłożenia płatności na raty itp.

@pawgra

No czemu mnie to nie dziwi!! Proponuję założyć sprawę w sądzie bo inaczej nie ma opcji odzyskania pieniędzy. To są cwaniaki. Nie chcę tutaj sypać propagandą fałszywą ale chodzą słuchy że sami sobie nawet podpalają magazyny żeby odszkodowanie wyłudzić. Nie da rady zweryfikować tych informacji ale tak o nich mówią ludzie którzy tam pracują. Konkluzja jest taka że nie ma co liczyć na jakąkolwiek uczciwą współpracę z nimi.

Edytka

Masz dowody na to co piszesz ?

Wojtek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Czy warto agitowac?

@Wojtek

Nie warto, będziesz robił na czarno za 1500zl na rękę

Irek

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Potrzebują kogoś i na jakie zarobki można liczyć?

Kuba

Duży plus za szybką realizację zamówienia :)

Olaf

Regularne wypłaty i miła atmosfera :)

wszystko ok

Tymek

Widzę, że fatalne podejście szefostwa dotyczy nie tylko pracowników, ale również usługodawców! Fire Family nie płaci za usługi - jest zwykłym dłużnikiem. Nie polecam - szkoda nerwów i pieniędzy!

Pablo
@Tymek

Ja bym dodał, że jest znanym w środowisku dłużnikiem. Nie tylko pracownicy narzekają - usługodawcy też!

Mirek

Czy faktycznie nic pozytywnego nie można napisać?

magazynier
@Mirek

przekonaj się sam a zobaczysz jak jest

szczery
@Mirek

Nie. Nie ma nic dobrego do powiedzenia

Mariusz

Powiem tak jeśli chcesz to spróbuj. Ja szczerze odradzam prace w FF ponieważ tam nie ma żadnej organizacji pracy dosłownie brak. Zimą zimno na magazynie nasakrycznie nie da się normalnie pracować brak ciepłej wody do umycia rąk ( oczywiście w biurze jest ciepła woda). Szef to widzi pracowników tylko w tedy jak już się nie wyrabiają, obowiązków narzucają tak wiele na jednego pracownika że szkoda mówić z resztą pracuję na magazynie 2 osoby lecz jedna to cały czas jest zabierana do Śmiałowić na produkcję. Magazynier który zostanie na magazynie w Świdnicy ma troszkę obowiązków : rozładunek załadunek składnie wysyłek w takiej ilości że 3 by nie dało rady ułożyć towarów w 8 godzin, robienie paczek zajmowanie się dokumentacją przyjęć oraz zwrotów liczenie towaru na magazynie porządki i jeszcze by się znalazło parę rzeczy ale nie chce mi się już pisać. Najgorsze jest to że nie ma szacunku dla pracowników dosłownie. A po drugie zatrudnianie ludzi na produkcji na CZARNO bez żadnej umowy gdzie praca na produkcji nie jest tak przyjemna. Praca z chemią i to bardzo szkodliwą (nie zawsze ale bardzo często) produkty do czyszczenia komin oraz wypalania sadzy w kominach. nie musisz mi wierzyć w to co piszę przyj i sam sprawdź jak jest. A bym zapomniał są dwa sezony gdzie pracy jest multum no i wtedy nie ma pracy od 8-16 tylko jest praca od 7-18 a nadgodziny są do odbioru oczywiście w sezonie można zapomnieć o wolnym za nadgodziny. Ogólnie nie polecam pracy w Fire Family no chyba że ktoś lubi być poniżany wykorzystywany i lubi pracę dłuższą niż 8 godzin szczególnie zimą w zerowej temperaturze. Powodzenia !!!

Aleksandra

Nie polecam pracy w tej firmie wykorzystują ludzi . Najgorsza firma z jaka miałam do czynienia byłam ostatnio w delegacji z moim mężem koło Kalisza chciałam sobie trochę dorobić hotel opłacony jedna noc bo 2 dni to już za duże koszty + śniadanie i obiad na drugi dzień do pracy pracowaliśmy od 8 rano do 12 w nocy oczywiście były przerwy ale nie zmienia tego faktu ze za 15 godzin pracy dostałam śmieszne 200 zł. Szefostwo firmy FIRE FAMILY to nie maja mózgów !!! Wiec ludzie uważajcie nie dajcie się wykorzystywać bo to jest gówniana firma. A szefostwo jak będą tak dalej traktować i wykorzystywać ludzi to będą sami niedługo pracować. Jednym słowem szkoda słów na taka pierdo....... firme !!!

LaLa

A już miałam tam składać CV,m dobrze, że istnieją takie portale :)

Zostaw merytoryczną opinię o FIRE FAMILY Sp. z o. o. - Świdnica

• Jak się pracuje w FIRE FAMILY Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy FIRE FAMILY Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FIRE FAMILY Sp. z o. o.
3.5/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Hetmańska 8-10
    58-100 Świdnica