Wydawnictwo Te-Jot

Wydawnictwo Te-Jot

Opinie o Wydawnictwo Te-Jot

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Samuraj

Najgorsza praca, jaką miałem w życiu. Do dziś nie jestem w stanie uwierzyć, że wytrzymałem tu kilka miesięcy. Teresa i Andrzej mają ludzi za (usunięte przez administratora) Są wściekli, że muszą w ogóle komukolwiek płacić. Na rozmowie rekrutacyjnej sprawiają wrażenie sympatycznych, ale później okazuje się, że oboje nie mają skrupułów wpadać do biura i rzucać przekleństwami w stosunku do pracowników. Andrzej zleca pracownikom wydawnictwa dodatkową pracę na rzecz jego córki - oczywiście zupełnie za darmo. Poniżają ludzi, mają ich za kompletne zero, dlatego część osób tu siedzi - przestała wierzyć we własne kompetencje i w swoją godność. To jest kołhoz, nie praca. Niczego się tu nie nauczyłem poza tym, żeby nie ufać drugiemu człowiekowi. Pozostali pracownicy tylko patrzą, kiedy wbić drugiemu szpilę - niech was nie zwiodą ich uśmieszki. Żaden człowiek, który się szanuje, nie podejmie się pracy dla wydawnictwa te-jot. Nawet panie sprzątające zmieniają się tu często, ostatnio widziałem jak jedna płakała, bo została poniżona...

Samuraj
@Wydawnictwo tejot 20.07.2018 20:08

Nie, nie zostałem zwolniony za opisywanie zdjęć (ktoś ma taką robotę? Współczuję). Podważanie mojej prawdomówności nic Ci nie da, staruszku. Nie mam żadnego interesu w napisaniu prawdy o tejocie. Ludzie, którzy szukają pracy, mają prawo ją znać. I uwierzą mi, nie sfrustrowanemu "biznesmenowi" w sweterku, który współprowadzi firmę bez wartości moralnych od lat i nagle zorientował się, że ludzie na forach wymieniają się informacjami na ten temat.

graphicos

Wiecznie kogoś zwalniają, rotacja jest ogromna, o etacie mozna pomarzyć, zatrudniają na dzialalnosc gospodarczą pracownikow i każą im pracować 8 godzin dziennie w siedzibie firmy.

Margaretka
@K. 01.08.2018 07:40

Panie "K", cóż to za kłamstwa? Pani Teresa często urąga jak ktoś się "spóźni", czyli ustaliliście sobie godziny pracy, tylko zapomnieliście o nich wspomnieć na śmieciowej umowie. Uczciwą pracą jest także zmuszanie do odwalania roboty za niezbyt samodzielną córeczkę?

Margaretka

Widzę, że Andrzej i Teresa dorwali się do. Internetu, bo ludzie przestali przychodzić na rozmowy i zaczynają mówić głośno o tym, co się dzieje w wydawnictwie. Wystarczy przyjść na miejsce i zapytać pierwszego lepszego pracownika na przerwie, co sądzi o tej firmie. Prawda zawsze na wierzch wypływa.

Sfrustrowana

Obecnie to wydawnictwo daje fejkowe ogłoszenia z ofertą pracy na Pracuj.pl. Po wysłaniu CV, otrzymałam telefon z propozycją darmowej pracy za "wejściówki na atrakcyjne wydarzenia". Robienie czegoś takiego jest chyba wbrew prawu, a na pewno wbrew jakiejś ludzkiej przyzwoitości.

wydawnictwo Te-jot
@Sfrustrowana 19.07.2018 20:58

takie kłamstwa sa swiadomym działaniem na szkode firmy dlatego prosimy o info kto taka informacje wpisal na forum.. Jesli osoba ktora taka informacje podała istotnie dostała taka oferte.tym bardzie prosimy o kontakt wydawnictwo Te- jot.

M.A.

pracowałam tam przez wiele lat i mysle że osoby ulewające sobie żółci na tym forum musza byc strasznie sfrustrowane.. bo jesli ktoś chce się czegos nauczyc zawsze w tejocie poczuje sie dobrze..leni nikt tam ni toleruje a szefowa zna sie na tej pracy jak nikt wie kto sie obija- nie ma zmiłuj..dla mnie to byla super nauka zawodu i naprawde uczciwe .koleżenskie stosunki.a ze zespoly male i szefowa wszystko ogarnia nie da rady udawac.ze sie cos robi... trafiłam tu szukajac innej pracy i tyle powiem.ze takie male firmy jak tejot naprawde wiele ucza .ja im zawdzieczam naprawde sporo..

Czytelniczka
@M.A. 01.08.2018 07:22

Poznaję po interpunkcji, że to pisze ta sama osoba, która pisze w imieniu wydawnictwa Te-Jot. Jak sie prowadzi wydawnictwo to wypadałoby znać interpunkcję! Na końcu zdania stawia się kropkę - jedną! I kropka.

Tratwa

Zatrudniają ludzi na umowy śmieciowe lub w oparciu o własną działalność gospodarczą bez umowy i oczekują siedzenia po 8h. Nie liczcie na to, że Wasza praca zostanie doceniona słowem pochwały, nie mówiąc już w ogóle o jakichkolwiek premiach. Pensje są poza tym bardzo niskie. Dorośli ludzie są tu traktowani jak dzieci, muszą się usprawiedliwiać z obecności (mimo śmieciówek), mówić chórem dzień dobry i mieć czysto na biurkach. Żadnego rozwoju, żadnych szkoleń, żadnych benefitów, niekompetentna załoga, skąpi pracodawcy, żadnych perspektyw na przyszłość. Chyba ktoś tu nie rozumie, że żeby wyjąć to trzeba najpierw włożyć. Nic dziwnego, że firma upada.

Wydawnictwo tejot
@Tratwa 07.11.2017 12:30

Pani Tratwo.ale raczej Pani Karolino...Firma ma sie dobrze..tak samo jak kilka innych ktore poprzednio Pani opuszczała z podibnym rozmachem..Radzimy zacząc własna działalność.bo trudno bedzie znależć miejsce odpowiadajace Pani wymaganiom.. Tejot wydaje najlepsze na rynku pisma wnetrzarskie/ WERANDA /COUNTRY/OGRODY I DESIGN/ a takze graficznie rewelacyjne pisma WROZKA i GWIAZDY MÓWIA O astrologi i slow life pewno dlatego ze tyraja tak przygłupi, zahukani niewolnicy bez perspektyw.. Zyczymy wszystkiego najlepszego

Animru mru

o rany!!! od kilkunastu lat pracuję w Tejocie i wierzyć mi się nie chce, ze ktoś takie cieżkie chwile tu przeżył...Pracował za darmo prawie , na smieciówce i musiał mieć czyste biurko.. Zgroza! Wydaje mi się, ze Samuraj to ktoś, komu podziekowano , bo jest zbyt wolnym duchem, by robić to, co mu polecono..Tu są małe zespoły i jak się ktoś obija, od razu widac... sorry. A na mieście opinia o Wydawnictwie jest taka, ze jak się tu pracowało, nie ma problemu z zatrudnieniem,, Bo różne można mieć do szefowej zastrzeżenia, ale wie co robi i na tym co robi się naprawdę zna ..,,A co do pensji, to są absolutnie na poziomie rynku wydawniczego, albo i lepsze, Wiec trzymajcie się , droga Mrumru i Panie Samuraj i Graphicos, bo pewno wszędzie wam będzie nie tak jak trzeba,,Ja powiem tak- to dobre miejsce dla tych, którzy lubią pracować i uczyć sie czegoś nowego,,

Czytelniczka
@Animru mru 18.07.2018 13:58

I znowu zdradziła Was interpunkcja. Ludzie! Nauczcie się pisać! Czytam jeden z waszych magazynow i nie dość, że piszecie z koszmarnymi błędami, to jeszcze podszywacie sie nieudolnie pod własnych pracowników! Robicie sobie antyreklamę!

Małgorzata

@Tamara, nad jakim stanowiskiem pracy w firmie Wydawnictwo Te-Jot zastanawiasz się? W swoim komentarzu wspomniałaś, iż miałaś już iść na rozmowę do tego wydawnictwa, więc można z tego wywnioskować, że zdecydowałaś się na aplikację na któreś z ogłoszeń pracodawcy? Napisz proszę jak wyglądała ta sytuacja szczegółowo.

Tamara

Naprawdę w Te-Jot jest aż tak źle? Miałam iść tam na rozmowę, ale w tej sytuacji chyba sobie odpuszczę...

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Wydawnictwo Te-Jot na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Jakie są mocne strony pracodawcy Wydawnictwo Te-Jot? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Zostaw opinię o Wydawnictwo Te-Jot - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Te-Jot