Wydawnictwo Te-Jot

Opinie o Wydawnictwo Te-Jot

Krystyna

Odrazam tam prace bezplatne nad godziny, nieszanowanie pracownikow przez kierownictwo! Uwazajcie zreszta maja straszne dlugi i opcinaja pensje jak tylko sie da.

Bogdan
@Krystyna 23.11.2018 10:41

Twoja wypowiedź na temat pracy w firmie Wydawnictwo Te-Jot jest negatywna, dlatego chciałbym poznać szczegóły, dlaczego tak uważasz. Napisałaś, że w firmie występują bezpłatne nadgodziny, czy często one się zdarzają? Również wpis o rzekomych niecałkowitych pensjach jest niepokojących, więc może jesteś w stanie przedstawić, za co konkretnie firma "obcina" pensje? Może w trakcie zatrudnienia zauważyłaś jakieś pozytywne aspekty związane z pracą w tej firmie? Zachęcam do odpowiedzi.

Joanna

Pracowałam tam kiedyś i jednym słowem mogę powiedzieć, że było fatalnie. Pracownicy są zwalniani bardzo często, panuje atmosfera strachu, Pani Teresa potrafi się wydzierać na pracowników, a co najgorsze masz dawać z siebie 300% normy .TeJocie dziękuję, że u mnie zwolniliście bez podania przyczyny na dzień przed urlopem. Świat się otworzył przede mną! Nagle odkryłam, że bez Was świat jest ciekawy i fajny , a pracodawcy mogą być mili i sympatyczni.Ludzie to nie maszynki do zarabiania pieniędzy. A Wasze zarządzanie firmą to jak czarna pedagogika rodem z XIX wieku.

Bogdan
@Joanna 20.09.2018 23:42

Znasz może powody, dlaczego tak często dochodzi do rotacji na stanowiskach pracowniczych w firmie Wydawnictwo Te-Jot? Firma ma jakieś podstawy do tak częstych zwolnień? Jeżeli możesz, to napisz, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku zatrudnienia i czy składa się ono z samej podstawy, czy może również jakiś ewentualnych dodatków? Podziel się z nami informacjami na ten temat.

Czytelniczka

I znowu zdradziła Was interpunkcja. Ludzie! Nauczcie się pisać! Czytam jeden z waszych magazynow i nie dość, że piszecie z koszmarnymi błędami, to jeszcze podszywacie sie nieudolnie pod własnych pracowników! Robicie sobie antyreklamę!

Czytelniczka

Poznaję po interpunkcji, że to pisze ta sama osoba, która pisze w imieniu wydawnictwa Te-Jot. Jak sie prowadzi wydawnictwo to wypadałoby znać interpunkcję! Na końcu zdania stawia się kropkę - jedną! I kropka.

Samuraj

Najgorsza praca, jaką miałem w życiu. Do dziś nie jestem w stanie uwierzyć, że wytrzymałem tu kilka miesięcy. Teresa i Andrzej mają ludzi za (usunięte przez administratora) Są wściekli, że muszą w ogóle komukolwiek płacić. Na rozmowie rekrutacyjnej sprawiają wrażenie sympatycznych, ale później okazuje się, że oboje nie mają skrupułów wpadać do biura i rzucać przekleństwami w stosunku do pracowników. Andrzej zleca pracownikom wydawnictwa dodatkową pracę na rzecz jego córki - oczywiście zupełnie za darmo. Poniżają ludzi, mają ich za kompletne zero, dlatego część osób tu siedzi - przestała wierzyć we własne kompetencje i w swoją godność. To jest kołhoz, nie praca. Niczego się tu nie nauczyłem poza tym, żeby nie ufać drugiemu człowiekowi. Pozostali pracownicy tylko patrzą, kiedy wbić drugiemu szpilę - niech was nie zwiodą ich uśmieszki. Żaden człowiek, który się szanuje, nie podejmie się pracy dla wydawnictwa te-jot. Nawet panie sprzątające zmieniają się tu często, ostatnio widziałem jak jedna płakała, bo została poniżona...

Samuraj

Nie, nie zostałem zwolniony za opisywanie zdjęć (ktoś ma taką robotę? Współczuję). Podważanie mojej prawdomówności nic Ci nie da, staruszku. Nie mam żadnego interesu w napisaniu prawdy o tejocie. Ludzie, którzy szukają pracy, mają prawo ją znać. I uwierzą mi, nie sfrustrowanemu "biznesmenowi" w sweterku, który współprowadzi firmę bez wartości moralnych od lat i nagle zorientował się, że ludzie na forach wymieniają się informacjami na ten temat.

graphicos

Wiecznie kogoś zwalniają, rotacja jest ogromna, o etacie mozna pomarzyć, zatrudniają na dzialalnosc gospodarczą pracownikow i każą im pracować 8 godzin dziennie w siedzibie firmy.

mrumru
@graphicos 12.12.2014 13:39

Mają totalny burdel i zerowy przepływ informacji. Odradzam każdemu się szanującemu. Ponadto kłamią tak Pani Prezes jak i Pan Prokurent. Towarzystwo wzajemnej adoracji zresztą.

K.
@graphicos 12.12.2014 13:39

Jest dokładnie odwrotnie- tu kazdy rozliczany jest z pracy.do której się zobowiązał a nie z godzin siedzenia przed komputerem..Dlatego kazdy przychodzi wtedy.kiedy mu wygodnie..a sposob pracy uzgadnia sie z kolegami w redakcji czy studio..ludzie zaczynaja prace i o 7 i o 10..a szefowa wpada raz na tydzien..czasem dwa.bo generalnie pracuje w domu.. generalnie duży luz ale uczciwa praca.

Margaretka
@K. 01.08.2018 07:40

Panie "K", cóż to za kłamstwa? Pani Teresa często urąga jak ktoś się "spóźni", czyli ustaliliście sobie godziny pracy, tylko zapomnieliście o nich wspomnieć na śmieciowej umowie. Uczciwą pracą jest także zmuszanie do odwalania roboty za niezbyt samodzielną córeczkę?

Margaretka

Widzę, że Andrzej i Teresa dorwali się do. Internetu, bo ludzie przestali przychodzić na rozmowy i zaczynają mówić głośno o tym, co się dzieje w wydawnictwie. Wystarczy przyjść na miejsce i zapytać pierwszego lepszego pracownika na przerwie, co sądzi o tej firmie. Prawda zawsze na wierzch wypływa.

Sfrustrowana

Obecnie to wydawnictwo daje fejkowe ogłoszenia z ofertą pracy na Pracuj.pl. Po wysłaniu CV, otrzymałam telefon z propozycją darmowej pracy za "wejściówki na atrakcyjne wydarzenia". Robienie czegoś takiego jest chyba wbrew prawu, a na pewno wbrew jakiejś ludzkiej przyzwoitości.

Sfrustrowana
@Sfrustrowana 19.07.2018 20:58

Dodam, że jestem dziennikarzem, redaktorem z 8-letnim stażem pracy.

Małgorzata

@Tamara, nad jakim stanowiskiem pracy w firmie Wydawnictwo Te-Jot zastanawiasz się? W swoim komentarzu wspomniałaś, iż miałaś już iść na rozmowę do tego wydawnictwa, więc można z tego wywnioskować, że zdecydowałaś się na aplikację na któreś z ogłoszeń pracodawcy? Napisz proszę jak wyglądała ta sytuacja szczegółowo.

Tamara

Naprawdę w Te-Jot jest aż tak źle? Miałam iść tam na rozmowę, ale w tej sytuacji chyba sobie odpuszczę...

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Wydawnictwo Te-Jot na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Jakie są mocne strony pracodawcy Wydawnictwo Te-Jot? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Tratwa

Zatrudniają ludzi na umowy śmieciowe lub w oparciu o własną działalność gospodarczą bez umowy i oczekują siedzenia po 8h. Nie liczcie na to, że Wasza praca zostanie doceniona słowem pochwały, nie mówiąc już w ogóle o jakichkolwiek premiach. Pensje są poza tym bardzo niskie. Dorośli ludzie są tu traktowani jak dzieci, muszą się usprawiedliwiać z obecności (mimo śmieciówek), mówić chórem dzień dobry i mieć czysto na biurkach. Żadnego rozwoju, żadnych szkoleń, żadnych benefitów, niekompetentna załoga, skąpi pracodawcy, żadnych perspektyw na przyszłość. Chyba ktoś tu nie rozumie, że żeby wyjąć to trzeba najpierw włożyć. Nic dziwnego, że firma upada.

Zostaw opinię o Wydawnictwo Te-Jot - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Te-Jot