Wydawnictwo Te-Jot

Wydawnictwo Te-Jot

Opinie o Wydawnictwo Te-Jot

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Wydawnictwo Te-Jot na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Samuraj

Najgorsza praca, jaką miałem w życiu. Do dziś nie jestem w stanie uwierzyć, że wytrzymałem tu kilka miesięcy. Teresa i Andrzej mają ludzi za (usunięte przez administratora) Są wściekli, że muszą w ogóle komukolwiek płacić. Na rozmowie rekrutacyjnej sprawiają wrażenie sympatycznych, ale później okazuje się, że oboje nie mają skrupułów wpadać do biura i rzucać przekleństwami w stosunku do pracowników. Andrzej zleca pracownikom wydawnictwa dodatkową pracę na rzecz jego córki - oczywiście zupełnie za darmo. Poniżają ludzi, mają ich za kompletne zero, dlatego część osób tu siedzi - przestała wierzyć we własne kompetencje i w swoją godność. To jest kołhoz, nie praca. Niczego się tu nie nauczyłem poza tym, żeby nie ufać drugiemu człowiekowi. Pozostali pracownicy tylko patrzą, kiedy wbić drugiemu szpilę - niech was nie zwiodą ich uśmieszki. Żaden człowiek, który się szanuje, nie podejmie się pracy dla wydawnictwa te-jot. Nawet panie sprzątające zmieniają się tu często, ostatnio widziałem jak jedna płakała, bo została poniżona...

Jakie są mocne strony pracodawcy Wydawnictwo Te-Jot? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Tratwa

Zatrudniają ludzi na umowy śmieciowe lub w oparciu o własną działalność gospodarczą bez umowy i oczekują siedzenia po 8h. Nie liczcie na to, że Wasza praca zostanie doceniona słowem pochwały, nie mówiąc już w ogóle o jakichkolwiek premiach. Pensje są poza tym bardzo niskie. Dorośli ludzie są tu traktowani jak dzieci, muszą się usprawiedliwiać z obecności (mimo śmieciówek), mówić chórem dzień dobry i mieć czysto na biurkach. Żadnego rozwoju, żadnych szkoleń, żadnych benefitów, niekompetentna załoga, skąpi pracodawcy, żadnych perspektyw na przyszłość. Chyba ktoś tu nie rozumie, że żeby wyjąć to trzeba najpierw włożyć. Nic dziwnego, że firma upada.

graphicos

Wiecznie kogoś zwalniają, rotacja jest ogromna, o etacie mozna pomarzyć, zatrudniają na dzialalnosc gospodarczą pracownikow i każą im pracować 8 godzin dziennie w siedzibie firmy.

mrumru
@graphicos 12.12.2014 13:39

Mają totalny burdel i zerowy przepływ informacji. Odradzam każdemu się szanującemu. Ponadto kłamią tak Pani Prezes jak i Pan Prokurent. Towarzystwo wzajemnej adoracji zresztą.

Zostaw opinię o Wydawnictwo Te-Jot - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Te-Jot