Wydawnictwo Te-Jot

Opinie o Wydawnictwo Te-Jot

Tratwa

Zatrudniają ludzi na umowy śmieciowe lub w oparciu o własną działalność gospodarczą bez umowy i oczekują siedzenia po 8h. Nie liczcie na to, że Wasza praca zostanie doceniona słowem pochwały, nie mówiąc już w ogóle o jakichkolwiek premiach. Pensje są poza tym bardzo niskie. Dorośli ludzie są tu traktowani jak dzieci, muszą się usprawiedliwiać z obecności (mimo śmieciówek), mówić chórem dzień dobry i mieć czysto na biurkach. Żadnego rozwoju, żadnych szkoleń, żadnych benefitów, niekompetentna załoga, skąpi pracodawcy, żadnych perspektyw na przyszłość. Chyba ktoś tu nie rozumie, że żeby wyjąć to trzeba najpierw włożyć. Nic dziwnego, że firma upada.

graphicos

Wiecznie kogoś zwalniają, rotacja jest ogromna, o etacie mozna pomarzyć, zatrudniają na dzialalnosc gospodarczą pracownikow i każą im pracować 8 godzin dziennie w siedzibie firmy.

mrumru
@graphicos 12.12.2014 13:39

Mają totalny burdel i zerowy przepływ informacji. Odradzam każdemu się szanującemu. Ponadto kłamią tak Pani Prezes jak i Pan Prokurent. Towarzystwo wzajemnej adoracji zresztą.

Zostaw opinię o Wydawnictwo Te-Jot - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Te-Jot