Opinie o Morgan Hunt w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Morgan Hunt. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Morgan Hunt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Morgan Hunt w Warszawa

Daniel Nowy wpis

@łapi nadal taki duży rozwój?

łapi Nowy wpis

to prawda, że firma rozwija się z dnia na dzień co raz ładniej

Mateusz Nowy wpis

Jedynie co mam to falszywe dane i numer telefonu , ktory napewno Pan juz ma. Chyba ze ktos bedzie mial cos wiecej. Fajnie ze policja sie zajela tym. Pozdrawiam

POMORZE

ja też dostałam tego samego meila i ze mam wysłac pieniadze...nie zla ta agencja pracy !!! I jak tu dostac normalna prace w Anglii jak sami oszusci są.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Morgan Hunt spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Mateusz

Wszyscy ci ktorzy mieli swoja racje i zaplacili , idzcie z tym na policje , chociaz duzowam to nie da, bo dobrowolnie wysylaliscie pieniadze, umorza sprawe, ale warto chociaz cos w tym kierunku robic, bo jezeli dalej ma wlaczony telefon to moze akurat go namierza. Pozdrawiam

p.marek
@Mateusz

Witaj ! Jesli masz cokolwiek na tego oszusta, to napisz na p.marek@podkarpacka.policja.gov.pl. Wszystko sie przyda. Pozdrawiam ! asp.szt. Przemysław Marek, Wydział dw z PG KMP Przemyśl.

jozef

pisalem wam ze nie placic kasy bo nie pojedziecie to wy swoje to oszust na skale swiatowa ale ja sie mu dobiore do skury mam ojca policianta i on nie wie co go nawet czeka juz wiem gdzie przebywa bo mam go namierzonego z jego tel ktory odbieral

maciej

Nikt nie dostanie umowy. Bo to ściema. Ja niestety dałem się nabrać

ap

Czy dostał ktos z was umowe ? Ja zapłaciłam i nie odbierają telefonu !!! Odezwijciesie ktos

maciej

ja już niestety zapłaciłem i raczej nie pojadę tak jak Ci wszyscy, którzy zapłacili. To jest zwykły oszust !!!! Łukasz Kowalczyk nie jest pracownikiem firmy MORGAN HUNT. to tylko zwykły oszust naciągający nas na kasę. Dziś miał być wyjazd. dzwoniąc do niego ciągle odrzuca połączenie. Nie odpisuje na maile i sms. Dziś idę zgłosić ten fakt na Policję.

ap

prosze pomóżcie mi do disiaj mam dać odpowiedz czy jechac czy nie bo jutro mam wyjazd jedzie ktos z was ? juz poprostu mam nóż na gardle i musze jechać

wiesiek

Moja corka tez dostala taka oferte ale z tego co czytamy to smierdzi to z daleka

Mateusz

tadzik, prosze cie.. nie wiesz co masz myslec? znajdz inna prace masz kilka innych firm..

tadzik

Witam ja dostalem tak samo tego samego meila i juz nie wiem co myslec jak kazdy potrzebuje pracy i nie wiem co robic ale z tego co czytam to naciągacz wiec tak samo zrezygnuje

Binio

(usunięte przez administratora)przekret

Mateusz

Czesc wszystkim. Tez dostalismy z moja dziewczyna te oferte po czym zadzwonilem do P Lukasza Kowalczyka ktory przez telefon wydaje sie bardzo mily i bezproblemowy wiec zadalem mu kilka pytan odnosnie tego czy mozna pojechac swoim samochodem, poniewaz wczesniej mowil ze trzeba wplacic 50 Funtow na busa ktory odbierze nas z pod domu. A wiec po tym jak powiedzialem mu aby podal nam dokladny adres pod ktory musimy przyjechac powiedzial ze niestety jeszcze mieszkania na te chwile nie sa wynajete wiec nie moze udzielic nam takiej odpowiedzi.. smierdzi przekretem na kilometr...

syli

Witam ja również dostałem tego emila Nie wysyłam kasy to oszust Trzeba pomyśleć jak mu to ukrócić

aga

Oj mąż trz dostał takiego maila i nie wiemy co zrobić masakra jakas jak to czytam wszystko

Łukasz

Witam sprawdziłem ofertę pracy i to sciema.

M.

Witam. Ja rownież dostałam dziś meila od pana Ł.Kowalczyka... Nie rozumiem jak można tak oszukiwać ludzi, którzy chcą jedynie normalnie zarabiać i godnie żyć. Smutne to :(

Gallardo

Nie wpłacajcie żadnych pieniędzy, moja znajoma, która mieszka w Anglii dzwoniła do tej firmy, jednakże żaden człowiek o tym nazwisku (w moim przypadku Łukasz Kowalczyk) nie pracuje tam, poza tym nie mają ŻADNEGO polskiego pośrednika, oraz nie sprowadzają ludzi z Polski. Jest to zwykły przekręt. Koleś stara się zarobić na naiwności rodaków. Mam nadzieję, że pomogłem.

Zostaw merytoryczną opinię o Morgan Hunt - Warszawa

Morgan Hunt