Antal Sales & Marketing

Wrocław

Opinie o Antal Sales & Marketing

Miron

Myślę, że tak długa cisza na forum jest ewidentnym dowodem na bardzo dobra atmosferę w firmie . Gdyby było inaczej to ludzie pisaliby. Firma ma wysoką pozycje w branży i czekam czy się dostanę do pracy.

Maja

Obecnie Antal Sales & Marketing poszukuje między innymi osób do pracy jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy oraz Product Managerów. Chętnie dowiemy się od obecnych pracowników firmy na co mogą oczekiwać osoby, które zdecydują się na aplikację. Jakie możliwości rozwoju oferuje firma? Dlaczego warto w niej pracować? Podziel się swoimi doświadczeniami. Mogą być one pomocne dla osób, które właśnie szukają informacji na temat Antal Sales & Marketing jako pracodawcy.

sda

W branży są wysoko, a jakaś jest oferta pracy do nich?

Zostaw opinię o Antal Sales & Marketing - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antal Sales & Marketing