Superkadry Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Superkadry Sp. z o.o.

Zbigniew

Jeśli potrzebujecie specjalnej ekspertyzy czy opinii w kwestii prawa żywnościowego, to polecam kancelarie www.food-law.pl . W przedsiębiorstwie w którym pracuje zajęli się analizą prawną i projektem etykiet na podstawie specyfikacji produktu stworzyli wzór etykiety, opakowań, ulotek. Rozwiązali wiele problemów, odpowiedzieli nam na różne kwestie, bardzo profesjonalni.

Co nowego wiecie o firmie Superkadry Sp. z o.o. ? Jakie są stawki oraz wymagania na poszczególne stanowiska? Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Superkadry Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Superkadry Sp. z o.o.