Restauracja Bar.

Amsterdam

Opinie o Restauracja Bar.

Wioletta

Ta praca jest stresująca czasami,wymoga cierpliwosci,ruchu,myslenia. Rozwoj był bez szkoleń.Rozwoj przychodziłod praktyki i z wyniku praktyki nabytego doswiadczenia.Praca była rozna i w roznych mejscach w cateringu. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są zawsze mają chęc pomoc ci w nabyci doswiadczenia. . Najbardziej podobało mi się w Restauracja Bar.:Pracodawca nie probuje zaniżyc kwote twojego zarobku w związku braku doświadczenia.On probuje ciebie nauczyc temu czego nie umiesz żeby tobie jak najwiecej spodobała praca i żeby ty jak najdłużej pracowala u nego. Najbardziej nie podobało mi się w Restauracja Bar.:

Zostaw opinię o Restauracja Bar. - Amsterdam

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Bar.