Opinie o Złote Wyprzedaże S.A w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Złote Wyprzedaże S.A. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Złote Wyprzedaże S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Złote Wyprzedaże S.A w Warszawa

Byly specjalista Nowy wpis

Firma ma bardzo duże ambicje. Niestety nie idą one w parze z kompetencjam "managerów". Wielka wizja jaką kreślą to kolokwialnie mówiąc lipa. W tej firmie nie osiągniesz nic, nawet w CV ta pozycja niewiele daje chyba, że odeślesz przyszłego pracodawce do linka z publikacjami (farmazonami Pana M.T) na temat rozwoju całego projektu. Gadane to on ma. Nawet studia MBA dorabia podobno żeby być na topie - ciekawe czy jest tam przedmiot z uczciwości i prawdomówności. Omijaj szerokim łukiem jeżeli coś potrafisz i jesteś specjalistą.

Stawki, jak stawki. Nie pierwsza i nie ostatnia firma, w której płacą grosze, a dla studenta i 1500 zł się przyda. Mnie najbardziej uderzyły kłamstwa, które się tam opowiada. Przychodząc do firmy otrzymałem wiele obietnic i możliwości rozwoju. Na początku wszystko pięknie, "żelazna dama" przedstawiła cudowne perspektywy pracy w ZW. Następnie przez kilka miesięcy były ciągłe gadki, że już blisko "awansów", podwyżek itp. Z czasem zauważyłem, że to tylko czcze gadanie, aby zatrzymać pracowników na kiepskich warunkach. W międzyczasie co mądrzejsi poodchodzili albo zostali usunięci. Żałuję, że ja tyle tam zmarnowałem czasu. Sytuacja tym bardziej się pogorszyła z przyjściem nowego szefa... Przyszedł mniej więcej w kwietniu/maju. Początkowo miły i sympatyczny, (usunięte przez administratora) Już po 2 miesiącach odszedłem, bo nie mogłem zdzierżyć atmosfery, jaką wprowadził w firmie (usunięte przez administratora) Szczerze odradzam. Początkowo będą was karmić bajkami, a zanim się obejrzycie będziecie (usunięte przez administratora) I oczywiście praca 12h na dobę.

Wiadomo Nowy wpis
@pracownik

No typowe dla okresu uwodzenia w technice manipulacji. Najpierw miła pani, obietnice, słowa na wiatr. A potem pani odchodzi i przychodzi niemiły pan i pokazuje prawdziwe oblicze firmy. No i szukaj odpowiedzialnego, skoro zniknął. Nie wierzcie w nic co nie jest na piśmie, w mailu itp. zwykłe mydlenie oczu.

Ana

Bardzo dobrze oceniam Złote Wyprzedaże S.A. jak pracodawcę. Dobre warunki pracy: stałe godziny (można zacząć pracę między 8:00 a 10:00), wolne weekendy i możliwość pracy zdalnej raz w miesiącu. Panuje tu swobodna i kameralna atmosfera. Bez problemu można się dogadać z osobami z innych działów. Można chodzić na dodatkowe lekcje angielskiego i francuskiego. Są również organizowane imprezy pracownicze oraz szkolenia. Uważam, że w tej firmie są bardzo realne szanse na awans i rozwój.

Szymon
@Ana

Nadzwyczaj dobrze oceniasz tego pracodawcę, najważniejsze jest zadowolenie z wykonywanej pracy. Widzę, że firma dosyć dużo oferuje swoim pracownikom, ale nie wspomniałaś nic o wynagrodzeniu, jak oceniasz tę kwestię? Jest premia?

Świeża
@Szymon

Szymon premia to 10% wynagrodzenia. Jeżeli zarabiasz np 2700 netto to otrzymasz 270 zł brutto. Premie występują wyłącznie w sprzedaży. W obsłudze klienta więcej niż 2200 zł netto nie zarobisz.

Pączek
@Świeża

Nie jest to prawdą, ani jeśli chodzi o kwestie wynagrodzenia, ani jeśli chodzi o premię.

Basia
@Świeża

Bardzo ciekawe, skoro pracownicy obsługi działu klienta zarabiają więcej na rękę niż 2200 zł. Chyba, że było tak kilka lat temu i to tylko na okresie próbnym. Jest to nieprawdziwa informacja, że nie można zarobić więcej.

Drugi Piotrek Nowy wpis
@Pączek

To co jest tą prawdą? "Dowiem się później"?

Wspomnienia ze współpracy.

Bardzo mała firma (aktualnie ok 20 os+ magazyn) oferująca niskie wynagrodzenie i ogromną rotację pracowników (ok 15 osób w ciągu ostatniego roku odeszło bądź zostało zwolnionych). Trudno z takim podejściem firmy zbudować mocny i trwały zespół oparty na zaufaniu i poczuciu wiary w wykonywane obowiązki. Niestety ciągła utrata przez firmę tylu specjalistów powinna mocno dać do myślenia przyszłym kandydatom. Podczas gdy COVID-19 wzmocnił pozycję firm rynku e-commerce i stworzył w tym obszarze nowe miejsca pracy, Złote Wyprzedaże nie walczyły o swoich pracowników i z dnia na dzień wręczyły wypowiedzenia kolejnym kilkunastu osobom. Jak na firmę, która jeszcze do niedawna legitymowała się jako "Veepee" to bardzo niepokojące zwłaszcza, że to prawdziwe, francuskie VEEPEE jeszcze niedawno poszukukiwało pracowników w samym sercu Warszawy. - umowa o pracę na czas nieokreślony dopiero po trzech umowach na czas określony ( w praktyce 3 lata) - nadgodziny (bezpłatne) niemożliwe do uniknięcia - bardzo trudno wyrobić się z nadmiarem obowiązków więc często pracę zabiera się do domu lub wychodzi po godzinach - niskie wynagrodzenia i brak podwyżek - brak premii pracowniczych (premie dostępne wyłącznie dla jednego działu, ale i tak nie dla każdego) - częste odczucie podziału pracowników na tych lepszych i gorszych w zależności od stanowiska - podzielam wcześniejsze opinie o często nieprzyjaznej atmosferze - mało szkoleń przez ponad rok szkolenie BHP było jedynym szkoleniem - brak karty multisport - owocowe środy na plus - angielski po pracy na plus (nieregularnie) - MyBenefit (w tym niestety dodatkowo odciągany od pensji Medicover) na plus - 10 dni pracy zdalnej w ciągu roku na plus (niestety nie dla wszystkich) Podejmując pracę zlekceważyłem (już wtedy) negatywne opinie myśląc, że to złośliwe i celowe działanie konkurencji. Nic bardziej mylnego. Aktualnie od kilku miesięcy pracuję w nowej firmie, w której szacunek dla pracownika, RÓWNE TRAKTOWANIE bez względu na dział, w którym się pracuje, szanse i możliwości rozwoju oraz realizowane przez pracodawcę obietnice, którymi jesteśmy zasypywani podczas procesu rekrutacji to podstawowe wartości. Moja decyzja o odejściu z (moim zdaniem) "tonącej" firmy Złote Wyprzedaże była jedną z najlepszych.

Piotrek
@Wspomnienia ze współpracy.

To się nie trzyma kupy. Koleś narzeka, że pensje niskie, premii brak, nadgodziny, nieprzyjazna atmosfera i pracował tam 3 lata?! Skoro tam było tak źle, to czemu wcześniej stamtąd nie zwiał? Mega subiektywna opinia jakiegoś frustrata, której osobiście nie brałbym pod uwagę.

Drugi Piotrek Nowy wpis
@Piotrek

Najwyraźniej ktoś rzucał na przemian obietnicami i informacjami wprowadzającymi w błąd. Manipulacja w pracy to nic nowego. Niektórzy z łatwością odczłowieczą drugiego dla wykonania "targetu" i walnie przyczynią się do jego odejścia Przynajmniej po przeczytaniu tak szczegółowego opisu tak to interpretuję. Długi staż pracy to raczej dowód lojalności, a co się dostaje w zamian to już inna sprawa...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Złote Wyprzedaże S.A? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Tonik

Jeśli każda ze stron będzie robić wszystko żeby czas w pracy był udany to tak będzie bo firma jest ok!

Ala

Miałam okazje pracować w tej firmie przez dłuższy czas i uważam, że jedną największych wartości tej firmy jest atmosfera w pracy. Mimo mojego odejścia z wieloma osobami wciąż utrzymuje bardzo dobry kontakt, są mega pomocni w pracy, dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem a i wyjść po pracy też chętnie :) Co do wynagrodzenia i ewentualnych premii, są dokładnie takie jakie uzgodnimy i zaakceptujemy na rozmowie kwalifikacyjnej. Co do szkoleń w czasie, w którym ja pracowałam odbywało się szkolenie z Excela, choć i tak najwięcej w tym temacie można się nauczyć od współpracowników. Nadgodziny jak w każdej firmie zdarzają się, lecz nigdy nie miałam problemów z wyjściem wcześniej, czy wyjściem w trakcie dnia aby załatwić ważną sprawę czy lekarza. Jak to w handlu, zdarzają się luźniejsze jak i trudniejsze miesiące :) Z urlopami też nie ma żadnego problemu, nie zdarzyła mi się nigdy sytuacja aby mój urlop nie został zaakceptowany. Z mojej strony mogę polecić firmę :)

Mona B.

Odradzam zakupy na tej podejrzanej witrynie. Zamawiacie towar czekacie Bóg wie ile. Dostawy przesuwane dwukrotnie po czym po prawie dwóch miesiącach oczekiwania informacja, że towar nie przyjdzie bo są "klubem zakupowym" Więc pieniądze zamrożone na prawie dwa miesiące nie wiadomo co z nimi robią i jak je wykorzystują. Kpina jedna wielka a zadość uczynienie to kod rabatowy na darmową wysyłkę po pierwszej interwencji dostałam kod rabatowy na 10%. Nie dajmy się oszukiwać!!!

qq

Odbyłam 2 etapy rozmowy rekrutacyjnej i nie dostałam żadnej odpowiedzi mimo, że obiecywali poinformować mnie jaką decyzję podjęli. Czekając na odpowiedź odrzuciłam inne oferty pracy. Nie polecam.

@qq

Dziękuję za Twoją opinię. A co możesz powiedzieć na temat rozmów kwalifikacyjnych, które odbyłaś? Czy miały one miejsce w siedzibie firmy ?

qq
@Halina

Tak, odbywały się w siedzibie, najpierw z kimś z HR a później dyrektorka

No
@qq

Ciesz sie ;). Na rozmowie obiecują gruszki na wierzbie (och jak bardzo rozwojowa firma), w rzeczywistości stoisz w miejscu, sprzeczne informacje (przełożony chwali Cię za coś po to, żeby za chwilę usłyszeć w firmie że uważa zupełnie inaczej, brak szczerości). Szkoda czasu i nerwów. Plus za ludzi na podobnym szczeblu - ich wspominam mile :). Na rozmowie informacja o dofinansowaniu do opieki medycznej i siłowni, ostatecznie masz kartę i musisz wybrać albo jedno, albo drugie, owocowy dzień oraz lekcje języka angielskiego również na plus

@No

Po postach Twoim i @qq wyraźnie widać, jak różne można mieć doświadczenia - nawet jeśli mowa o tym samym pracodawcy. Fajne jest to, że zatrudniając się w Złotych Wyprzedażach można liczyć na lekcje języka angielskiego. A co z innymi kursami czy szkoleniami? Pracodawca zapewnia jeszcze jakieś?

Sonia
@No

Hej, nigdy nie było dofinansowania do siłowni, także masz jakieś sprzeczne informacje. :)

No
@Sonia

Na rozmowie o pracę uzyskałam informacje, że jest opieka medyczna i dofinansowanie do siłowni (nie albo to, albo tamto) - z tego co wiem nie ja jedyna tak usłyszałam, więc sprzeczności w firmie nadal pozostały

Sonia

Z zadziwieniem czytam poniższe komentarze - wynagrodzenia może nie są najwyższe, ale atmosfera jest naprawdę świetna, mało gdzie taką można spotkać. Pakiet benefitów jest równie dobry jak w innych firmach, jak nie lepszy. Aktualne Złote to młodzi, pozytywnie nastawieni do życia ludzie, którym się chce zmieniać tę firmę na lepsze. Jak ktoś chce narzekać, to zawsze znajdzie powód i nie można zapominać, że świat jest taki jakim chcemy go widzieć:). Jeśli te negatywne komentarze pojawiły się od byłych pracowników, to cieszę się, że już w Złotych nie pracują!

Ola
@Sonia

Czy proponują umowę o pracę, czy tylko zlecenie? Jakich zarobków można się mniej więcej spodziewać?

fff
@Ola

Prawie wszyscy pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę, chyba że ktoś sam wybiera umowę zlecenia, bo jest dla niego korzystniejsza. Zarobki są porównywalne do innych miejsc pracy.

@fff

Fajnie, że pracownicy decydują tu o formie umowy jaką chcą podpisać. Skoro zarobki są przybliżone do innych miejsc pracy to co z socjalem? Złote Wyprzedaże ma dobrą ofertę socjalną dla swoich pracowników?

Obecny pracownik :)

Jako obecny pracownik potwierdzam - faktycznie, w historiach pracowników z większym stażem w firmie pojawiają się wspomnienia o wyżej opisanych negatywnych aspektach pracy w Złotych - nadgodziny, duże poświęcenie pracy oraz zła atmosfera. Obecnie jednak nie miałam okazji ich doświadczyć, być może dla tego że od czasu opublikowania powyższych komentarzy minęło trochę czasu. Atmosferę w moim dziale (nie wiem jak w innych, nie wydaje mi się jednak aby było inaczej) oceniam pozytywnie. Oczywiście są lepsze i gorsze dni - jest to praca w handlu gdzie dotrzymywanie terminów jest dość istotne. Jest to oczywiście moja subiektywna ocena. Z racji tego że jest to mała firma na pewno nie można powiedzieć że występuje w niej atmosfera korporacyjna, a raczej rodzinna. Idąc na urlop - fakt, ktoś musi Cię zastąpić przynajmniej w bieżących obowiązkach. Nie słyszałam jednak aby ktoś nie mógł takowego zastępstwa znaleźć. Raczej jest ono ustalone z góry. Nigdy też sama nie miałam problemu czy to z zaplanowanym urlopem, czy też tym który wymyśliłam sobie wziąć na parę dni wcześniej. Co do zarobków - nie są one horyzontalnie wysokie, jednak (z tego co orientuje się z obecnym rynkiem) w porównaniu z podobnymi stanowiskami - są ok. Benefity, (wiem że co do przeszłych czasów znacznie się poprawiły): owocowe środy, pizza day raz w miesiącu, karta benefitowa, którą można wykorzystać na pakiet medyczny, nauka angielskiego.

Milena

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Rekrutacja
@Milena

Tak, prowadzimy aktualnie rekrutacje na stanowiska Recepcjonistki, Asystenta Sprzedaży i Młodszego Specjalisty ds. obsługi klienta. Jeśli byłaby Pani zainteresowana udziałem w którejś z wyżej wymienionych rekrutacji, zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV na adres:(usunięte przez administratora)

@Milena

Milena, zdecydowałaś się na odbycie rozmowy rekrutacyjnej do Złote Wyprzedaże? Jeśli tak to będę wdzięczna jeśli podzielisz się tu na wątku swoimi spostrzeżeniami i opiszesz pokrótce przebieg owej rozmowy.

Paula

Generalnie potwierdzam wszystkie najgorsze opinie o tej szemranej firemce. Unikać i omijać szerokim łukiem. Klientom również to odradzam

Wojciech
@Paula

Potwierdzasz negatywne opinie, ale nie napisałaś, które dokładnie. Czy możesz więc napisać, dlaczego masz negatywne zdanie o tej firmie? Warto to wyjaśnić i napisać coś więcej. Dlaczego odradzasz również klientom? Po ostatnim zdaniu twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś aktualnym lub byłym pracownikiem tej firmy.

niezadowolenie

słabo!!! zamówione buty miały trafić do mnie po max 5 tygodniach i niestety nic z tego po wysłanym pytaniu co z zamówionymi, zapłaconymi butami za prawie 500zł, przyszła wiadomość, że niestety nie otrzymam ich, natomiast zwrot pieniędzy do 4 dni (nadal czekam). ciekawe czy gdyby nie było zapytania, złote wyprzedaże odezwały by się? nie polecam Moje sugestie dla Złote Wyprzedaże S.A: większe przykładanie się do prowadzonej działalności, lepszy kontakt z klientem, wprowadzenie możliwości płatności za pobraniem, szybsze reakcje na sytuację braku zamówionych towarów i zwrot pieniędzy (od 8 września obracają moimi pieniędzmi! - może jakaś rekompensata)

Ściemniania, wodzenie za nos, bajki o złotych górach. Zero socjalu, biuro podrzędnie wyposażone, atmosfera grobowa. Odradzam.

Cezary

Konkurencja pracuje na forum??

Wix

Katastrofa i porażka

Anita

Jeśli komuś nie chce się pracować to nigdzie nie będzie odpowiadała mu praca. Ja lubię swoją pracę i jestem zadowolona

nick

Zdecydowanie odradzam. Małe stawki to jedna rzecz, ale do tego bezpłatne nadgodziny (praktycznie codziennie przynajmnie 2), praca w trakcie urlopu (o ile do niego dojdzie, bo nikt nie może nikogo zastąpić), atmosfera tragiczna (wzajemne obarczanie się winą pomiędzy działami), wyzysk i nic więcej.

Hanna

Niestety, nie pojawiały się żadne komentarze podające przyczyny takiego nastawienia do firmy Złote Wyprzedaże S.A. Z facebooka wynika, że współpracują i przeceniają rzeczy dość znanych marek, jak np. Moschino. W związku z tym dobrze byłoby poznać jak wygląda aktualnie sytuacja. Jeśli ktoś wie dajcie znać, czy warto podejmować z nimi współpracę.

Hanna

@kolega2 według Ciebie w firmie panuje 'wyzysk'. Co według Ciebie to oznacza? Na jakiej podstawie tak uważasz? Co jest przyczyną Twojego negatywne nastawienia do firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Złote Wyprzedaże S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Złote Wyprzedaże S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Złote Wyprzedaże S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Złote Wyprzedaże S.A
1.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Mołdawska 9 lok. VI PIĘTRO
    02-127 Warszawa