Weronika Chodacka wspólnik s.c. Chis

Kraków

Opinie o Weronika Chodacka wspólnik s.c. Chis

nie polecam

Niestety powyższe opinie to sama prawda, więc nie mam nic do dodania. Nie polecam wyzysk i bardzo zła atmosfera.

Olszens

Popieram Spaghetti. Najgorsze call center w mieście. Mnóstwo kruczków prawnych w umowie i absolutny wyzysk. Pan Skałka jakiś nadpobudliwy i wprowadza błąd plus faktycznie strasznie śmierdzi mu z ust. Zęby jak po ćpaniu metamfetaminy.. Omijajcie szerokim łukiem!!!

Spaghetti

Najgorszy pracodawca jakiego miałem! Nie dajcie się zwieść, że na początku będzie milutko. Tak jest tylko przez pierwsze dwa tygodnie. Później im odbija. Reklamują się jako call center inne niż wszystkie, ale wg. mnie są gorsi niż wszyscy inni. Najgorszy jest Maciej S., udziela błędnych informacji, później powstają różne niespójności. Pluje Wam na biurko jak się rozkręci tłumacząc coś co wieczorem i tak okaże się błędne i do tego strasznie wali mu z ryja. Codziennie w tym samym swetrze. Jedynie Szymon jest tam w porządku, dla niego mógłbym pracować dalej, ale reszta na odstrzał.

Zostaw opinię o Weronika Chodacka wspólnik s.c. Chis - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weronika Chodacka wspólnik s.c. Chis