f.h.u raj puc łaziska górne

Łaziska Górne

Opinie o f.h.u raj puc łaziska górne

Zadowolony Pracownik

Polecam Firme, zarobki sa Fair i nie rozumiem osob , ktore mysla, ze po 2 Tygodniach pracy beda zarabiac po 2-3 Tysiace Zlotych. Glosniejszy ton lub zalateianie pewnych spraw twarda reka jest wazne chocby dlatego, ze wielu pracownikow sie nie trzyma zasad jakie Firma stawia- brak ubioru bo za cieplo, brak obowia roboczego - bo niewygodne, brak wyplaty jak ktos wyjezdza za granice i po 2 dniach idzie do lekarza bo impreza w sonote i niedziele byla za dobra i w poniedzialek glowa boli! (Czytac umowe zanim podpiszesz) i znac prawo Polskie odnosnie diet i wyjazdzow. Zawsze wyplata byla na czas i zawsze jak mialem pytania bezproblemowo i szybko dalo sie wszystko zalatwic. Z szefem da sie rozmawiac ale trzeba tez wiedziec, ze najpierw trzeba pokazac ze sie chce i umie pracowac i cos dac a dopiero pozniej mozna otwierac usta i wymagac wiecej. Polecam i jesli jestes dobry w mowie i pismie w jezyku niemieckim i nie boisz sie pracy to smialo mozesz isc i bedziesz miec pewna dobrze platna prace z pelna Umowo o Prace i innymi swiadczeniami!

drgt

Może wiecie jakie są zarobki dla przedstawiciela handlowego? - budowanie długoterminowych relacji z dotychczasowymi Klientami Firmy nie jest dużym wymogiem do spełneinia, ale zapewniają odpowiednie narzędzia pracy, bo przecież dają tutaj jeszcze jakieś zarobki.

pipuś

uważajcie na tą firme znowu rekrutują ludzi przez PORTAL OLX do Niemiec na czyszczenie maszyn i elektryków za śmieszne stawki panie Wpadka ładnie tak Polaków wykorzystywać Niemca se zatrudnij z krwi i kości albo przyjaciół twoich z Syrii jest ich ponad milion

lili

pracuje i juz nie pracujew w tej firme szelenstwo robic za takie grosze

bumbum

Tak dbają, że pracownik dodatkowo jeździ po srodki czystości i nie ma za to płacone, tak dbają że wypłaty są przeliczane na niekorzyść pracownika, tak dbają że już nikt tam nie pracuje. No właśnie... Gdzie oni wszyscy się podziali hmm? Skoro tak dobrze w tej firmie? I jakie premie hahahaaa!! Idź BUM spać lepiej.

kolega czarka

W komentarzu piszesz jako ona a przedstawiasz się jako on. Chyba coś z tobą jest nie tak. Może za dużo wódeczki pociągamy co?

krakusik

PIP na tego oszusta nasłać

marcin z slaska

o jejeje ale mówią prawdę

charlie

brak godnej zapłaty w stosunku do wykonanej pracy

hipcio chimek

W tym szczególnym wypadku właściciel i problem to jedna osoba.

hipcio chimek

co do rozliczania wypłat poprzez diety,wiem że nie raz te diety nie były nawet rozpisywane tak jak rzeczywiście przebywało się poza Polską(raz mniej,raz więcej dni)wszystko po to żeby Chimek był "czysty", kolejnym przykładem może być podsuwanie pracownikom dokumentów do podpisywania z datą wsteczną,czy tez podpisywanie szkoleń których nie było,pozdro dla "byłych"

Marcin

ha ha ale jaja jak się to czyta aż się wesoło robi sam prawda

hipcio chimek

aha i jeszcze do chłopaków którzy pracowali w RAJ-u,jeśli odliczyli wam za ciuchy robocze gdy się zwalnialiście-nie mieli takiego prawa,taki kolejny przykład podwójnej moralności i wymagań wobec prawa w firmie RAJ

marek

a może ktoś napisać ile da się w tej firmie zarobić i czy język niemiecki musi być komunikatywny i jaka jest atmosfera pracy w tej firmie?

marek

widziałem ofertę pracy z tej firmy może ktoś napisać jakie są tam warunki pracy?

Miko

nie płaci to co naobiecywał, oszukuje na godzinach, praca na akord bez możliwości podwyżki brak diet na wyjazdach, - nie polecam

STEFAN 1974

Witam pan co ma firmę FHU RAJ w Łaziskach zatrudnił mnie jako do sprawdzania maszyn CNC 2015 roku I KWARTAŁ, pracowałem przez pewien okres i powiem jedno, przez całe moje 20 letnie doświadczenie zawodowe nigdy nie spotkałem się z takim chamstwem w pracy, krzyk, krzyk i jeszcze raz krzyk oraz że cię zwolni po przyjeździe do Polski odradzam rozsądnym ludzią, wszystkie oferty z urzędu lub z OLX OMIJAĆ szerokim łukiem ludzie

...

Czytajac Wasze komentarze, dochodze do wniosku, ze albo macie bardzie slabe poczucie wartosci albo Wasze kompetencje sa na tak niskim poziomie, ze w Polsce nikt nie chce Was zatrudnic. Moim zdaniem mieliscie szczescie, ze Pan R. Was zatrudnil, malo tego-odwazyl sie jeszcze zabrac do Niemiec- cale szczescie, ze granic juz nie ma-bo inaczej by Was nie wpuscili ;) Jakby to moja corka powiedziala- dziecinada-to co piszecie! Lepiej zacznijcie szukac pracy, bo z tych komentarzy to raczej nie przezyjecie ;) Aha-co do Waszej niemieckiej pisowni-polecam odwiedzic jakis kurs ;)

z Panem Bogiem

Polecam tą firmę.Zarobki rzędu 3,8 euro za godzinę.Tyle mi zapłacono za mój pierwszy i jedyny wyjazd.Oszustwo w biały dzień.

richter

syf

Mariola

Drogi niezadowolony pracowniku, Ty w necie możesz napisać kiedy chcesz i co chcesz dlatego,że nie podpisujesz się z imienia i nazwiska. Nie obronię się przed Twoimi opiniami, ale jedno wiem, ze to ta sama osoba... "elektron - 2015-03-22 19:04:55;rafał 83 - 2015-03-22 19:13:43;berlin - 2015-03-22 19:20:53 ;martin - 2015-04-01 08:29:14; straznik pracy - 2015-04-01 08:39:21;prawde ci powie - 2015-04-01 08:43:34;" JEŻELI masz pretensje,że nie zarobiłeś tyle ile zostało uzgodnione...podaj przykład... Czekam z niecierpliwością na kolejne "opinie" A swoją drogą, moja firma nazywa się FHU RAJ , a nie raj puc... Tyle w odpowiedzi na powyższe maile...

straznik pracy

witam, odradzam i żegnam lepiej do sierra leone jechac robic

rafał 83

Piękna spiewka na rozmowie o prace, wyjazd i sniadanie jak sie okazuje odciaga za zus i swoje wyzywienie, trzeba reszte dnia robic po 10 lub wiecej godzin, praca dla tych co już nie mają wyjścia i jada robić za 200ozł przez 3 tygodnie w niemczech- nie polecam

elektryk

nie polecam mały zarobek

Zostaw opinię o f.h.u raj puc łaziska górne - Łaziska Górne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie f.h.u raj puc łaziska górne