Opinie o Kellogg's w Berlin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kellogg's. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kellogg's na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kellogg's w Berlin

Kiki16 Nowy wpis

Praca świątek piątek bardzo dużo nauki szkoleń

H3n10k4p15Z0n Nowy wpis

Kellogg nie ma biur w Berlinie tylko w Hamburgu przy Burchardstrasse 14.

Waldi Nowy wpis

Czy firma działa jeszcze? Może nie warto interesować się pracą w Kellogg's? Taka cisza na forum, jaki jest powód?

Maja Nowy wpis

A jak obecnie wygląda praca w Kellogg's? Chętnie usłyszymy od obecnych pracowników firmy. Na co mogą obecnie oni liczyć? W swoich komentarzach wspominacie o oszustwach. Rozumiem, że nie wiążą się one bezpośrednio z firmą Kellogg's tylko z pośrednikami, którzy okazali się niewiarygodni.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kellogg's? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
okej

ja sam chętnie bym się czegoś dowiedział, ale widzę, że Kellogg's nie ma zbyt wielu sprzymierzeńców na forum. Może zadowoleni pracownicy nie tracą czasu.

Uwaga!!!!

Jeśli ktoś jeszcze został oszukany prosze o odzew. Jeśli będzie więcej osób policja będzie w stanie coś z tym zrobic-,sądząc po odwiedzinach tych ogłoszeń zglaszalo się wiele naiwnych (w tym my) osób!!!! Nie prosze o porady bo juz przejechaliśmy się i drugi raz będziemy wiedzieć!!! Przestrzegam i zachęcam do kontaktu!!!!!!! Maz dzwonił do tego moneygram gdzie zostały przekazane pieniadze-w.brytania - zostały wypłacone 20 min. Po przelewie. Proszę o kontakt osoby które także zostały oszukane!!! September92@onet.pl

monki9@wp.pl

UWAGA dla wszystkich ja z żoną tez tu zostałem oszukany sprawa jest na policji!!!wszyscy co zostali oszukani niech sie zgłoszą na policjie żeby było wiecej osób to złapią tego kolesia kontakt zemną monki9@wp.pl

ewa

A może ktoś zna zaufane agencje pracy za granicą ja mogę polecić SEEP PETERS

bez

to oszuści

tadek

terz to zauwarzylem i odrazu wirdzialem ze to oszustwo bo w karzdym ogloszeniu inny kierownik czyli cos nie tak a teraz wasze opinie czytam i sie sprawdzilo pozdrawiam

ewa

Bez pośredkia czyli przez agencję trudno znaleść chyba że ktoś ciebie poleci bo tak można właśnie zle trafić a co do pieniędzy to tak jak piszesz nie płaci się komuś zaliczek bo to jest zwykłe naciąganie żadna agencja nie bieże pieniędzy za załatwienie pracy

nowy

NIGDY nie wplaca sie pieniedzy,,,trzeba tez uwazac z podawaniem danych osobistych, szczegilnie PESEL, NR,DOWODU I KONTA,,,to odrazu jest podejrzane-uwazajcie na ogloszenia na "my.polacy" i na portalikach typu- praca-niemcy24 i itp,..prawie wszystkie wygladaj identycznie i maja te same ogloszenia,,jesli macie jakis adres firmy-sprawdzcie ja w internecie oraz na mapach internetowych,,ostatnio sprawdzalem taki adres,,,parking i bar,,,a jeszcze inny to byl zwykly market,,a podawano jako adres agencji posrednictwa pracy w Niemczech,,99% ogloszen od osob prywatnych oferujacych prace na duzych zakladach to blef,,kazdy moze to sprawdzic na stronie poszczegolnych firm,,jesli kogos potrzebuja to jest zakladka-jobs- albo - karierre- i tam mozna zobaczyc czy faktycznie kogos szukaja..a jesli juz szukaja to ludzi na wyzsze stanowiska z wyksztalceniem i znajomoscia jezyka,,,tez szukam pracy bez posrednikow i ,,,jest naprawde trudno

ewa

No właśnie coś jest nie tak bo moj kolega też tam dzwonił i kazali mu przesłać sms dane co pierwszy raz słyszę o takie rekrutacji i on zrezygnował może trzeba to sprawdzić

uwaga

Myślę, ze jeśli by wiedzieli to sytuacji by nie było... Było bardzo dużo zainteresowań widząc oglądnięcia tych ogłoszeń wiec ta szajka zarobiła kupę pieniędzy.

cccr

Rowniez mialem rozmowe telefoniczna z jednym z tych panow.Najpierw mialem wyslac sms ze swoimi danymi a nastepnie wplacic 200E na konto w BGZ za tzw.kaucje za hotel.Nastepnie mialem otrzymac dokumenty do podpisu i wyjazd do pracy,do dzisiaj zadnych dokumentow ani telefonu.Dobze ze nie dalem sie skusic na wplate pieniedzy.Przestrzegam innych,moja opinia jest rowniez ze to przekret.Ciekawy jestem czy firma Kelloggs wie ze ktos podszywa sie pod nich i probuje zarobic.

Uwaga!!!!!!

W Polsce widnieje ogłoszenie pracy w tej firmie. Kierownik niejaki Michał K lub pan o innych danych . W Internecie jest multum takich ogłoszeń.każde z nich ma podobna tematykę a kwota dość interesujaca. To oszusci. Najpierw trzeba wysłać kaucje a później... Telefon nagle milczy. Podejrzewam ze wieeele osób na to poszło. Radze bez zastanowienia udać się na policje i zgłosić przestępstwo .

Zostaw merytoryczną opinię o Kellogg's - Berlin

Kellogg's