Opinie o Tomasz Jaworski FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Tomasz Jaworski FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tomasz Jaworski FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Jaworski FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA w Olsztyn

Rafał Nowy wpis

Od dawna nikt nie korzystał z forum z jakiegoś powodu? Może firma potrzebuje pracowników?

snk Nowy wpis

andy, akurat oni bardzo rzadko potrzebują ludzi. więc raczej nie będzie teraz rekrutacji

wokalistka Nowy wpis

Tomasz Jaworski kiedyś szukał wokalistki do swojego zespołu formacja mix olsztyn czy jakoś tak. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej na jego wokalistkę bezpośrednio bez żadnych skrupułów proponował mi łóżko w zamian za przyjęcie mnie do pracy... Spotkałam ostatnio znajomą w sklepie i mówiła, że spotkało ją to samo ze strony właściciela firmy... Facet mający rodzinę tak się zachowujący to szok - szkoda mi jego żony pewnie biedna nic o tym nie wie. PRZESTRZEGAM wszystkie kobiety uważajcie na tego Pana bo może to się bardzo źle skończyć.

adam Nowy wpis

Również nie polecam teraz na sylwestra Pan Tomasz Jaworski dał ten sam popis co tu ludzie opisują czyli problemy z alkoholem i konfliktowanie się ze wszystkimi o wszystko. To nie jest normalne jak ktoś jest na początku miły grzeczny i się ładnie uśmiecha a później ma zły wyraz twarzy jakby chciał kogoś pobić a jak się zwróci uwagę to grozi straszy i się kłóci. Ja też czułem od niego alkohol i widziałem jak się chwieje myślę że ostre picie w pracy to patologia. Słyszałem że żona nie mogła z nim wytrzymać i go zostawiła także coś musi być na rzeczy. Cały sylwester był beznadziejny wszystko dzięki samemu właścicielowi firmy Tomaszowi Jaworskiemu który go prowadził nie wiem skąd biorą się tacy ludzie już lepszy byłby ktokolwiek a nie człowiek który ma sam ze sobą problem. NIE POLECAM!!! POPROSTU TRAGEDIA I ŻAL!!!

wokalistka
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Tomasz Jaworski kiedyś szukał wokalistki do swojego zespołu formacja mix czy jakoś tak. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej na jego wokalistkę bezpośrednio bez żadnych skrupułów proponował mi łóżko w zamian za przyjęcie mnie do pracy... Spotkałam ostatnio znajomą w sklepie i mówiła, że spotkało ją to samo ze strony właściciela firmy... Facet mający rodzinę tak się zachowujący to szok - szkoda mi jego żony pewnie biedna nic o tym nie wie. PRZESTRZEGAM wszystkie kobiety uważajcie na tego Pana bo może to się bardzo źle skończyć.

Pytania

Czy prześpię się z Panem Tomaszem Jaworskim w zamian za otrzymanie pracy.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

matka zrozpaczona

Dodam jeszcze, że kierownik sali widział jak właściel firmy Pan (usunięte przez administratora)zabiera sobie wódke ze stołu...żałosne...

matka zrozpaczona

Firma handlowo-usługowa Tomasz Jaworski prowadząca oprawę muzyczną zrujnowała całe wesele dla mojej córki. Wzieło mnie dzisiaj na wpomnienia i włączyłam nagranie z wesela ale nie dało się tego oglądać poprostu tragedia. Właściciel firmy Pan Tomasz Jaworski na początku przed wzięciem pieniędzy był aż przesadnie miły a na weselu od początku czuć było od niego alkohol przez co bardzo konfliktował się ze wszystkimy łącznie z parą młodą, poprostu brak kultury. Poza tym co chwile robił sobie przerwy a na scenie był tylko gościem - za to cały czas siedział przy stole wznosząc toasty i smakując potraw -więc sam ze sobą się dobrze bawił. Dodam jeszcze, że nie wystawił na koniec żadnego rachunku ani faktury więc robi wszystko na czarno. Ja nie jestem taka żeby na kogoś donoscić do skarbówki ale napisać i ostrzec innych to nic złego tym bardziej że wziął od nas bardzo dużo pieniędzy conajmniej dwa razy więcej jak inni chcieli a w zamian za to były nerwy i całe zepsute wesele a później jeszcze nas straszył jak jakiś huligan.OSTRZEGAM uważajcie na firmę Pana Tomasza Jaworskiego z Olsztyna to mściwy zły człowiek który mojej rodzinie zepsuł całe wesele i dał nam tylko nerwy a później płacz a wesele ma się tylko raz...

KLIENT

NAS TEŻ OSZUKAŁ!!! UWAŻAJCIE NA OSZUSTA(usunięte przez administratora) FORMACJA MIX OLSZTYN !!! CZŁOWIEK MA PROBLEM Z AKLKOHOLEM I SAMYM SOBĄ + LEPKIE RĄCZKI. WYROLOWAŁ NAS TAK SAMO JAK PANIĄ NAJPIERW BYŁ MIŁY. DODATKOWO ZROBIŁ NAS TAK ŻE DAŁ NUMER ŻEKOMO DO ZADOWOLONEGO Z WESELA KLIENTA A TO BYŁ JEGO PODSTAWIONY KOLEGA JAK SIĘ POTEM OKAZAŁO KTÓRY NIE MAIŁ ŻADNEGO WESELA. ZWYKŁY KRENTACZ. ON SAM JAKO WODZIREJ JEGO ORKIESTRA CZY ZESPÓŁ JAK ZWAŁ TAK ZWAŁ TO CWANIAKI I OSZUŚCI KTÓRZY ŻERUJĄ NA ZWYKŁYCH LUDZIACH. ZASTANAWIAMY SIĘ NAD PODANIEM GO DO SĄDU. UWAŻAJCIE NA NIEGO!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Jaworski FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tomasz Jaworski FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA