Stylweiss

Lubin

Opinie o Stylweiss

najeczka

Pan Szef lekceważy nie tylko pracowników.

doswiadczony

Znam gorsze agencje. Gdzie nawet premii i wypłat w terminie nie płacą - trudny rynek. A co do rywalizacji to raczej dobrze, że istnieje :-). Polecam pracę na umowe zlecenie albo na własny rachunek - wtedy można dopiero się psychicznie zrujnować. .., wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

byłypracownik

Firma ma dobre warunki pracy-jest ciepło w zimie. Ale za to beznadziejna atmosfera, ciągła rywalizacja między handlowcami, a grafikami. Właściciele ciągną ile mogą z pracowników, a kasy jak nie było tak nie ma. W dodatku na najniższej krajowej, a resztę na lewo. Nie ma żadnej motywacji pracownika, pracownik ciągle robi źle i ciągle jego wina. Nie można się rozwijać w tej firmie, a tylko można psychicznie się zrujnować. Do pracy trzeba chodzić z przyjemnością, a nie ciągłym żalem.

Zostaw opinię o Stylweiss - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stylweiss