Perfumeria Refan

Poznań

Opinie o Perfumeria Refan

Matylda

Czy macie jakiś powód że nie piszecie nic na forum? Staram się o pracę w firmie i liczyłam na opinie pracowników?

Edyta

Jak dokładnie wygląda współpraca z Perfumeria Refan? Czy firma aktualnie poszukuje nowych partnerów biznesowych? Każda informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

3e4r5t

@tani teraz jesr tylko oferta dla franczyzobiorcy- partnera biznesowego w ogloszeniu napisali ze miedzy innymi inwestuje sie od 8,5 tys. zł do 16tys. zł.szybki zwrot całej inwestycji – średnio w 2-6 miesięcy, nie ponosi sie żadnych dodatkowych opłat,

Zostaw opinię o Perfumeria Refan - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfumeria Refan