Grupacon Sp. z o.o.

Kielce

Grupacon Sp. z o.o.
0 0

Opinie o Grupacon Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kielce.

Eugenio

Interesuje mnie praca dla Grupacon -a ale bardzo proszę o kilka informacji .

Aneta

Pracujesz w Grupacon Sp. z o.o? Chętnie poznamy Twoje wrażenia z pracy w firmie!

bnm

@Dominik teraz weszło bardzo dużo nowych fajnych ofert, jak Operator maszyny produkcyjnej do Gdyni, Specjalista ds. rekrutacji do Warszawy czy Specjalista ds. rekrutacji do Gdańska. Jest duży wybór :)

Zostaw opinię o Grupacon Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupacon Sp. z o.o.