PIOMAR Piotr Skrzypczak

Szczecin

Opinie o PIOMAR Piotr Skrzypczak

RaFał

NIE POLECAM - RZECZYWISTOŚĆ WYGLĄDA TAK WSIADAJĄC DO AUTA NARAŻACIE ŻYCIE SWOJE JAK I KAŻDEGO W ZASIĘGU AUTA!!! - Jakim cudem te auta przechodzą przegląd?!?!?!? Naczepy identycznie! to co może być zepsute lub na wykończeniu to jest! opony to tragedia, brak hamulców (choć to ciężko stwierdzić bez jazdy)itd Wasza umowa to umowa zlecenie i nawet te 1000 zł bardzo ciężko odzyskać! - żebyście nie byli zaskoczeni podstawa płacona, może 10 czyli 1200zł bo więcej mieć nie będzie, reszta (?!!!!!!?) za kilometry, hmmmm ja nie dostałem do dziś, a się umawia po fakcie na 25!UWAGA - czyli już jest potężny poślizg. Wszystko po to aby Wam nie zapłacić bo jeździcie landówkami(?) czyli przypomnę do 60km - ile w ten sposób przejedziecie??? albo w Hamburgu ile przejedziecie w szczycie? Pracowałem 1,5 miesiąca, rozwalając sobie rękę do kości o naczepę ..... za moją pracę dostałem w sumie 1200zł i ja musiałem zapłacić za kierowcę, który musiał dojechać tam gdzie rozwaliłem rękę!!!!!!??????? Wasze inne obciążenia będą naliczane stosownie do jakiejś wymyślonej sytuacji telefonu nie dostaniecie także musicie pokryć te koszty z własnej kieszeni! jeśli chcecie wrócić do domu na weekend, tak jak Wam to obieca ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] koszt podróży należy do Was, ETC (jest tego jeszcze mnóstwo) mój telefon to 691 559 264 - dzwonić odpowiem na każde pytanie, do współpracy zapraszam ITD oraz PIP, jeśli wyrażą taką ochotę!

Zostaw opinię o PIOMAR Piotr Skrzypczak - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIOMAR Piotr Skrzypczak