work-service dla TP Poznań

Poznań

Opinie o work-service dla TP Poznań

TPI

Nie polecam tej firmy. Nie liczą się z pracownikami, koordynatorzy martwią się tylko o swoje stołki. Pracownicy w administracji z przypadku, wiecznie niedoinformowani, niedouczeni a sprawiają jakby wszystkie rozumy zjedli tylko żadnego sobie nie zostawili. Kontakt zerowy, nigdy nie można się dodzwonić. Firma obiecuje złote góry, a w rzeczywistości nie dotrzymuje warunków umowy. O wszystkie dokumenty trzeba się prosić i długo czekać, dotrą o ile nie zginą, a giną niezwykle często.

Zostaw opinię o work-service dla TP Poznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie work-service dla TP Poznań