GREENPOINT

Opinie o GREENPOINT

Witam, Osobom zainteresowanym pracą w Rumii serdecznie odradzam. Zarobki fajne nie będę ściemniać ,że jest inaczej głównie mam na myśli premię jednak jestem zdania ,że to atmosfera w pracy liczy się najbardziej.Dlatego odradzam pracę w tym miejscu. Praca w Rumii/Wejherowie bo kierownik ten sam. Pracowałam miesiąc miałam być na etacie na początku jednak byłam na zleceniu żeby w między czasie zrobić badania ,ale już pracować. Po dwóch tygodniach zrezygnowałam jednak przekazałam kierowniczce ,że zostanę do końca miesiąca żeby kogoś znalazła. Dlaczego chciałam zrezygnować? Pracowała tam jedna dziewczyna młodsza ode mnie jednak swoim zachowaniem próbowała mi udowodnić kim to ona nie jest .Mimo ,że kierownikiem tam nie była to kiedy byłam z nią na zmianie zachowywała się jak kierownik a reczej nazwałabym to znęcaniem się nad drugim człowiekiem ona przy komputerze mogłaby stać cały dzień a mi dyktować co mam robić. Na koniec pracy gdy mialam z nią zmianę urządziła mnie tak ,że zapamiętam to sobie chyba do końca życia mianowicie gdy ruch w sklepie był bardzo duzy bo długa kolejka do przymierzalni jakies 50osób na sklepie ktoś wychodził ktoś wchodził , ja układam ciuchy jak zleciła mi PSEUDOKIEROWNICZKA a ona w tym czasie obsługiwała klientów przy kasie (bo gdzie ona będzie się przemęczać ) po jakimś czasie słyszę jak klientka mnie woła czy podejdę do kasy ,gdy już ogarnęłam kase i nie miałam klientów przy kasie zajrzałam na zaplecze gdzie się schowała Pani A. i jadła obiad nawet nie informując mnie ,że wychodzi na zaplecze oczywiście powiedziała ,że ja jej to samo zrobiłam co było nie prawdą bo zawsze mówiłam jak wychodziłam. Tego dnia w grafiku byłam do 19 ruch był duży o tej godzinie ale już wcześniej mój narzeczony po mnie jechał miałam też swoje plany na wieczór chciałam zostać do końca ,ale Pani A. o godzinie 18:30 poszła sobie na galerię zrobić zakupy (tak mimo wielkiego ruchu) wróciła 19:15 i miała pretensje że nie zrobiłam przymierzalni jak jej nie było. Zapytałam czy wie że dzisiaj jestem do 19 ,a ona na to ,że kierowniczka jej mówiła ,że dzisiaj jestem do końca (nikt mnie o tym nie poinformował) o 19:30 wyszłam uznałam ,że nie będę pomagać komus kto traktuje mnie jak (usunięte przez administratora) w pracy i ma czas na zakupy w taki ruch gdzie mi mówiła jak chciałam iść kupić coś do jedzenia ,że mam być szybko (a ruchu nie było) później dowiedziałam się ,że kierowniczka i Pani A. która ma sie za nie wiadomo kogo w tej firmie są kuzynkami i dlatego tamta się zachowuje w taki sposób bo wszystko i tak uchodzi jej na sucho. Czytałam wiadomości które pisaly między sobą na służbowym komputerze jedna była w salonie w Wejherowie a druga w Rumii myślały ,że wiadomości się usuną automatycznie jednak tak się nie stało i je przeczytałam. Kierowniczka nic mi nie powiedziała o tej sytuacji nie chciała ze mną nawet rozmawiać wystarczyło jej tylko to co powiedziała jej kuzynka Odradzam jeśli nie chcecie być traktowani jak (usunięte przez administratora) przez zwykłą pracownicę.

Kasia

Nie wiem, ale po kontakcie z rekruterka, rezygnuje z dalszego ubiegania sie o prace w tej firmie, rozmowa jak przesluchanie na komendzie.

Zostaw opinię o GREENPOINT - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GREENPOINT