Auto Centrum Golemo

Nowy Targ

Opinie o Auto Centrum Golemo

Macie jakieś aktualne komentarze na temat funkcjonowania firmy albo odnośnie atmosfery u nich? Napiszcie co wiecie o Auto Centrum Golemo , Wasza post się liczy!

Kamil Bobula
@admin 21.07.2016 11:36

wiesz co mój znajomy kupił tam Citroena CACTUSA i nie narzeka też za niedługo będę brał CACTUSA w pełnej wersji wyposażenia do Firmy nie wiem jak z serwisem ale słyszałem ze ok swojego Citroena to w Rzeszowie Serwisuje na Kraczkowej 1440 AUTO CENTER RZESZÓW POLECAM pozdrawiam

Zostaw opinię o Auto Centrum Golemo - Nowy Targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Centrum Golemo