Wiktim

Opinie o Wiktim

ktoś

Czy wiktim jest ok mają dużo ofert pracy ale czy warto u nich aplikwoać? Jakie są zarobki na stanowsku lektora?? http://www.gowork.pl/praca_wyszukaj.php?trade=6&region=Warszawa&oferta_opinie=nuzle.pl11482755 bo zamierzam wysyłać cv i może list motywacyjny zoabczymy co bedzie, dam tu znać czy polecema czy nie jak sie dostane

Zostaw opinię o Wiktim - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiktim