Hoonah Cold Storage

Hoonah

Opinie o Hoonah Cold Storage

Ejgin

moglibyście pomóc z załatwieniu formalności, jak pojechać itp.. dziękuję za info Paweł ejgin@o2.pl

szłyl

umowa o pracę po próbnym okresie oraz wtedy dostaje się socjal

Maciej

Fascynująca podróż, praca często ciężka, czesto od wczesnego rana. Ktoś kto lubi ryby niezapomniana przygoda. Szczerze polecam. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)całą brygadę ! a na marginesie kto pamieta Bunn'ego powinien wiedzieć - Robert Allen "Bunny" Lampe umarł w tym roku. (usunięte przez administratora)

Lucas

Bezstresowy styl bycia ludzi w firmie i wiosce. Dużo czasu na kontakt z dziką naturą. Niedźwiedzie, wieloryby, orły itp. Dobry miejscowy bimber, dużo broni i amunicji ;]

Lucas

Byłem w 2010 i było zajebiście. Teraz też jadę, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] yeah! Polecam.

topik

(usunięte przez administratora) skontaktuj sie ze mna bo masz czapeczke od (usunięte przez administratora) chyba moja jeszcze.pozdro

Hejka, a mam pytanko (usunięte przez administratora)jak tam pojechałes zarabiac ?? masz jakis namiar itp ?? gg:3829481 Pozdro.

zuku

POLECAM bylem tam dwa razy i bylo super!! Uczy zycia!!

Zostaw opinię o Hoonah Cold Storage - Hoonah

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hoonah Cold Storage