Tracosmetic studio paznokci katowice giszowiec

Katowice

Opinie o Tracosmetic studio paznokci katowice giszowiec

pm

małż, pracy raczej każda dziewczyna tutaj tak łatwo nie znajdzie . W tym momencie problemem raczej będzie fakt, że trzeba dziewczyny na praktyki przyjmować. To jest lepsze rozwiązanie niż szukanie kogoś na stałe.

Lepiej zobaczcie na dezynfekcje i higiene... 1 pilnik uzywany do paru klientek a nie dezynfekowany tylko przecierany szczoteczka zero dezynfekcji dloni klientek i pani ktora robi paznokcie tez nie dezynfekuje swoich dloni plynem do dezynfekcji przed zabiegiem Macie racje po co ta stara tam siedzi...dla ozdoby salonu? :D:D:D

amor - 2010-11-16 18:14:33 hahaha wypłacają ponad 2 tys na ręke:) katastrofa umowa 3 miesiące a potem wypad,co trzy miesiące inna osoba paznokcie robi daremne a ta druga baba poco tam wogóle niech obok siedzi a nie straszy w salonie

amor

hahaha wypłacają ponad 2 tys na ręke:)

ewa

masakryczna obsługa. kosmetyczka ktora robila mi zabiegi chyba robi to na lewo bo w sumie zaplacilam pol normalnej ceny

małgos

witam serdecznie... zus oplacany dowody wplaty prosze kierowac prosby pod email sa do wyslania;)

Zostaw opinię o Tracosmetic studio paznokci katowice giszowiec - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tracosmetic studio paznokci katowice giszowiec