Opinie o Kastpol w Święcie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kastpol. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kastpol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kastpol w Święcie

Michał Nowy wpis

W jakich godzinach pracujecie ?

Stary Nowy wpis

No kazdy chce być monopolistą przecież, logiczne..

Jerzy Nowy wpis

Kastpol ma konkurencję , firmę ACORD z Kowalewa koło Szubina, robią cały asortyment Kastpolu i dużo więcej

Laca Nowy wpis

W zasadzie można powiedzieć, że Kastpol nie ma zbyt dużej konkurencji na rynku, bo i potrzeba na zabudowę naczep do przewozu zwierząt nie jest tak duża. Chciałem się zapytać jak duży procent produkcji idzie na eksport? Bo podejrzewam, że rynki zagraniczne również mogą być chłonne i bardzo pomocne w rozwoju firmy.

Brałeś udział w rekrutacji do Kastpol. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
nowy

anonim - 2011-01-21 21:28:04 W tej manufakturze pracuje dwóch ludzi ze Świecia a reszta z głębokiej wsi gdzie głód mocno doskwiera,Gdyby nie to że ludzie nie mają co do garnka włożyć nikt by tam nie pracował.Po mimo tego nie ma drugiej firmy w której byłaby taka rotacja pracowników.Chodzą słuchy że [usunięte przez administratora] chce zainwestować w drzwi obrotowe żeby ta rotacja mogła przebiegać szybciej i sprawniej.Z tymi drzwiami DOBRE

Polecam prace w tej "firmie" ludziom szukającym coś nowego na swojej długiej drodze do emerytury.Pracowałem w tym [usunięte przez administratora] Pracy krótko,całkiem przypadkowo tam trafiłem,jako bezrobotny wcześniej,łapie się byle co jak jest rodzina,dzieci,zona,rachunki itp.Miałem nawet napisany artykuł o tej firmie pt:"Współczesny obóz pracy"Iluż z Nas normalnych ludzi zamyka "mordę"bo boi się straty środków do życia.Tak nie można! Traci się godność! A Ty szefie [usunięte przez administratora],zmień stosunek do ludzi,majstra który robi za psa gończego.Zakład twój nie ma przyszłości,padnie jak "komuna"

Wielbiciel

Czekanie na wypłaty i ich obcinanie to norma w tej firmie.Zmiana nazwy i zawarcie jakiejś tam współpracy z Włochami nic w tym temacie nie zmieniło.A co do pana majstra [usunięte przez administratora] to naprawdę wredny gość,jak przyjdzie ktoś nowy do pracy i potrafi więcej niż on (a nie trzeba tego wiele) to będzie tak długo gościa gnębił aż ten się zwolni a jak nie to naopowiada [usunięte przez administratora] że facet nic nie potrafi a do tego jest wolny i po robocie.Rotacja pracowników to w bardo dużej mierze zasługa majstra ponieważ usuwa on wszystkich którzy są lepsi od niego i przez to mogliby zagrozić jego ciepłej posadzie,którą dzierży od zarania dziejów dzięki swojemu zimnemu,nieludzkiemu wyrachowaniu.

bezrobotny

wole siedziec w domu i nic nie robic niz pracowac w tej firmie. praca jako praca bardzo fajna ale warunki tragiczne!! pracuje sie w wielkim stresie przez jednego czlowieka "majstra" ktory ciagle pogania, jest bezczelny i perfidny. No i ostatnia kwestia; pieniadze. trzeba czekac az laskawie pan prezes zechce zaplacic, przewaznie okolo miesiaca. szczerze GORACO ODRADZAM WSZYSTKIM CHETNYM

To wszystko prawda ale Kastpol jeszcze też istnieje choć dzieje się tam bardzo źle bo zalega z wypłatami i uciekają mu pracownicy.Czytałem w Czasie Świecia że w kwietniu ma być licytacja firmy Kastpol. Ciekawe czy to ręka sprawiedliwości dopadła Kazika czy to znowu jakaś machloja z jego strony.Mam nadzieję że nadchodzi jego koniec i nie będzie już więcej naciągał na kasę klientów,hurtowników,kooperantów,pracowników i wszystkich pozostałych.

nick

potwierdzam to [usunięte przez administratora] uważajcie na niego państwo zwłaszcza jeżeli chodzi o zaliczki....a teraz podobno działa pod inną nazwą UWAGA [usunięte przez administratora]!!!!!!!!!!!

oszukany

nigdy więcej nie zamówię nic w tej ''firmie'' poziom zero , ludzie sprawdzajcie wczesniej firmy ja tego nie zrobiłem teraz został tylko adwokat...

Karol

Pana [usunięte przez administratora] powinno się raz na zawsze odsunąć od prowadzenia jakiegokolwiek biznesu,ponieważ wpędza wszystkich kooperantów i klientów w tarapaty finansowe.Najbardziej przykre jest to że na arenie międzynarodowej robi to samo przez co szarga nam Polakom dobrą opinię za granicą.

seba

również przestrzegam przed tym panem i zachęcam wszystkich pokrzywdzonych i oszukanych o wpisy.ludzie ostrzegajcie się nawzajem przed takimi '' BIZNESMENAMI''

RADZIO

potwierdzam te opinie mój znajomy tam pracował pan ''prezes'' robi sobie jaja ze wszystkich z pracowników,z klientów i z kontrahentów.Ta ''firma'' działa na zasadzie ''ty mi zrób a ja tobie kiedyś zapłacę''.O klientach oszukanych też dużo słyszałem .... ogólnie odradzam jakiejkolwiek formy kontaktu!!! ŻENADA

Dodatek do siana

Zgadzam się z poprzednią opinią firma wygląda jak slamsy,park maszynowy ze średniowiecza a właściciel potrafi być arogancki.Co do usług to stanowczo odradzam bo są bardzo wątpliwej jakości a jak chodzi o dotrzymywanie terminów to totalna porażka.Po wpłaceniu zaliczki czekaj tatka latka a może i sądy.Na pewno nie jest to tylko moja opinia bo znam kilku ludzi którzy mieli kontakt z tą firmą i mają takie same zdanie.Mam nadzieję że wyrażą je na tym forum.

siano w butach

Witam , jezeli ktoś będzie chciał tam jechac na rozmowe to proponuje isc do kina albo na lody- ogolnie jest to duży garaż a wyposażenie w środku wyglądem przypomina jakby to był spadek po zmarłej babci. Nie nauczy sie nikt tam nic jezeli chodzi o wiedze inżynierska od razu zaznaczam, nastepne szefowi siano z butów wystaje i potrafi sie z wami kłucic o 100 pln wiec o czym tu rozmawiamy w przysżłości nie ma żadnych szans na rozwoj. A i jeszcze jedno ma przyszłych współpracowników pewnie w (usunięte przez administratora) bo nie potrafi oddzwaniac a to jest jego minus O ciepłej kawie nadzien dobry to zapomnij;)

Zostaw merytoryczną opinię o Kastpol - Święcie

Kastpol