Agencja fotograficzna

Opinie o Agencja fotograficzna

Wioletta

solidna, profesjonalna,rozwojowa. Pracowałam tam niedługo.Wyjechałam na jałoruś w związku ze studiami na prawo jazdy. Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczny . Najbardziej podobało mi się w Agencja fotograficzna:Bardzo cikawa praca.I ogólnie to lubie bardzo korzystac ze swoich umejtnoscej.W tym wypadku to była praca przy kompjuterze.I korzystanie z językow obcych.W prace bardzo spokojna,niczym niestresująca atmosfera. Najbardziej nie podobało mi się w Agencja fotograficzna:Jak zawsze,za male zarobki.Czasami trudno pogodic i dobry zarobek i zeby do tego i praca BARDZO podobała.

Zostaw opinię o Agencja fotograficzna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja fotograficzna