ol-3

Olkiluoto

Opinie o ol-3

wojti
użytkownik zarejestrowany

Przyznam szczerze, że próbowałem znaleźć informacje o ol-3 w sieci i niczego konkretnego nie udało mi się odszukać. Może firma zmieniła nazwę? Ktoś się orientuje jak to teraz wygląda? Będe wdzięczny za informację.

Gość

Ja tu jeszcze pracuję do 19.12.2009 i zjeżdzam do kraju, naszą robotę przejęli portugalce. BHP jest dobre, ale nie na wysokim poziomie, na dużo spraw przymykają oko. Jeśli chodzi o pracę z naszymi to zgadzam się z opinią Mariana, banda niedorobionych matołów (80%), reszta w porządku. Wesołych Świąt i udanego 2010 roku na kontraktach.

Marian

Ja tam pracowałem i nie marudziłem BHP na wysokim poziomie i cała reszta też, ważne zeby na nas nie trafić nas czyli POLAKÓW

Zostaw opinię o ol-3 - Olkiluoto

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ol-3