kamois

Kamienna Góra

Opinie o kamois

lolo

praca w tej firmie to wielka porażka wyzysk jedna osoba wykonuje pracę za dwie a kaska marna do godzin pracy .psychiczne molestowanie pracowników . a jak coś jest nie tak to zaraz pytanie :dlaczego proszę na piśmie a do pisma pismo a do tego pisma wyjaśnienie - i dlaczego Brak kontroli PIP takiej rzetelnej. A ludzi tam pracujący, pracują zaciskają zęby żeby mieć jakąś prace bo z pracą w tym regionie jest nie ciekawie . Współczuje tym którzy tam pracują

Zostaw opinię o kamois - Kamienna Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kamois