Euforiko

Poznań

Opinie o Euforiko

Stany surowe Belgia

Dzien dobry, Jestesmy belgijska firma budowlana dzialajaca na rodzimym rynku jako generalny wykonawca i podwykonawca prac stanu surowego w szczegolnosci roboty : - betonowe - ciesielskie - zbrojarskie - murarskie Z racji na duze zapotrzebowanie na nasze uslugi poszukujemy wiarygodne firmy ze zorganizowanymi ekipami do wspolnej realizacji naszych projektow. Wszystkich zainteresowany prosimy o kontakt pod adresem email: stany4surowe4belgia4@gmail.com Wszelkie informacje na priv. Dziekujemy i zapraszamy do wspolpracy.

Oferty Pracy

Cieśla zbrojarz Euforiko 2016-01-28 Żródło: Gowork.pl Gent ( ) Poszukujemy osob do pracy ciesla szalunkowy/zbrojarz -szalowanie doka/peri (scian,slupow) -umiejetnosc krecenia cegami -doswiadczenie jako cieśla   wymagania: - komunikatywna znajomość języka angielskiego/niderlandzkiego - Umiejętność pracy w grupie - Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność - Motywacja do pracy -wymagana wlasna dzialalnosc gospodarcza plus druk A1    CV prosze przesyłać na adres  biuro@mulierd.pl &nbsp

dar
@Oferty Pracy 05.02.2016 17:06
Cieśla zbrojarz Euforiko 2016-01-28...

potwierdzam również pracowałem w tej firmie..na poczatku pani Edyta była przemiła ale tylko wtedy gdy coś potrzebowała a gdy sytuacja się odwracała nie odbierała telefonów i olewała sprawę w której miała „pomóc” lub robiła problemy z wyjazdem do domu jakby wszyscy byli jej niewolnikami…porażka

tomek down

ale ty jest glupi tOMEK haha pozdrowienia :)))

Zostaw opinię o Euforiko - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euforiko