Opinie o Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Hurt-Detal Marek Pasek w Strzeżów Drugi

Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Hurt-Detal Marek Pasek
counter
3 4 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Hurt-Detal Marek Pasek?

BOND Nowy wpis

NIE POLECAM FIRMY MEGA DRUCIARZ PRZY ROZMOWIE MÓWI INNA STAWKE A PŁACI DUŻO MNIEJ. DO PALIWA SIE CZEPA I JEŻDZI SIE DRODAMI NIE PŁATNYMI BO TANIEJ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Władek Nowy wpis

Firma z dobrymi opiniami jako pracodawca, fajna atmosfera w firmie więc dla chcących pracować polecam

Driver

Jeśli chcesz doznać mobbingu w praktyce na własnej skórze to jest to idealne miejsce dla Ciebie. sZEF firmy non stop oskarża bezpodstawnie kierowce o przekroczenie norm spalania a jeszcze częściej o kradzież paliwa. Auta typu bus plandeka grubo przeładowane, drugi (nielegalny bak-bez homolagacji) schowany w ramie auta. Nikt nie dba o stan techniczny aut w imię chorych oszczędności. Właściciel p.Marek P. niezrównoważony psychicznie. Nikt nie dba o niezbędny odpoczynek kierowcy. B.często jest wywierana presja aby kierowca jechał "na siłe". Radze omijać szerokim łukiem!!!

transport
@Driver

Driver chyba ktoś cie nasłał z konkurencji żeby pisać takie rzeczy!! weź teraz odpowiedzialność za to co piszesz.Po pierwsze busów w firmie nie ma!, po drugie Pan Marek P. to złoty człowiek nigdy nie chce dla pracownika źle, wręcz przeciwnie stara się pomóc i rozwiązywać problemy o ile takowe są.Z wypłatami nie ma problemu. A psychiczny jesteś ty Driver...

fajny Nowy wpis
@Driver

driver zastanów sie 3 razy zanim cos napiszesz bo za pomówienie grozi odpowiedzialność karna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 224 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w PASEK-TRANS?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 449 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie PASEK-TRANS?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 554 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa PASEK-TRANS w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

seba

firma jako taka tylko spedytor dno

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Wiecie coś o pracy w PASEK-TRANS ? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Hurt-Detal Marek Pasek - Strzeżów Drugi

Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Hurt-Detal Marek Pasek