Solid Haller

Gdańsk

Opinie o Solid Haller

Marta

@graża rozumiem, że stanowczo nie zgadzasz się z opinią @Obudz sie. Może w takim razie napiszesz więcej o swoich doświadczeniach z pracy w Solid Haller. Jak Ty oceniasz tego pracodawcę? Co uważasz za największe plusy swojej pracy? A co warto by było zmienić? Takie merytoryczne wpisy będą szczególnie cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

Maciek

Witam firma pewna i solidna pewna praca i placa na czas POLECAM

ala0

wnioskuję że firma się rozwija prężnie, są inwestycje a i pracownik jakl chce to nie stoi zawodowo w miejscu, przekonał mnie pan, jeszcze dzisiaj wyślę cv. mam nadzieję że ta rekrutacja odbędzie się dość szybko

TOMASZ

Witam ponownie może opisze jak to wyglądało w moim przypadku pierwsze trzy miesiące umowa zlecenie / okres próbny / po trzech miesiącach zapłacili mi za kurs ADR i podpisałem umowę na pełen etat z pełnym ubezpieczeniem zus oraz ubezpieczeniem zwrotu kosztów leczenia za granicą wynagrodzenie w okolicy 180zł / dniówka . Busy głownie Mastery nie starsze niz 2 lata . Zamówili kolejnych 50szt wiec na pewno będzie prowadzona rekrutacja polecam kontakt bezpośrednio z Michałem tel (usunięte przez administratora)

Tomasz

Rekrutują przez ogłoszenie w prasie naprawdę polecam pozytywna firma dobra płaca zatrudnia pracowników Pan Michał można pisać na @ m.makowski@spedycja-gda.pl w 3 tygodnie jak jesteś ok masz około 4 tys zł PEWNA SOLIDNA FIRMA

JUREK

Firma pełen pozytyw około 4 tys w 3 tyg plus wszystkie dodatki wyplata w 2 dni od zakończenia trasy po 3 kółkach jak jesteś ok zatrudnienie na pełen etat plus ubezpieczenie kosztów leczeni z zagranica polecam w 100%

JUREK

mmb

Arek na ile cie okradli ? i na czym bo za bardzo nie rozumiem wszyscy piszą ze płatność na czas w dzień zakończeni tylko ty podnosisz ze jest coś nie tak w czym problem ?

Driver

A czego się spodziewałeś na międzynarodówce? Ja tam pracuje już dość długo, pieniądze max dzień po rozliczeniu, plus premie za spalanie. Umowa na czas nieokreślony, jest w porządku.

vivi

@dzin Możesz dać znać ile można u nich wyciągnąć w systemie 3/1 i na jakich sprzętach jeżdżą? Byłem u jednego co mi zaproponował zjazdy na weekend i każdy 4-ty tydz praca na miejscu. W sumie fajny system i płacił ok. 3300 tylko że przestraszyłem się tego samochodu na który chciał mnie wsadzić, siedem lat, 600k na liczniku a wyglądał na dwa razy tyle. Po za tym pracodawca był dość nie przyjemny. Daj znać jak możesz, dzienx.

vivi

Doświadczenie to ja mam, tylko nie do końca chce mi się mieszkać w kabinie busa przez prawie miesiąc. U nich min. 3/1 albo 4/1, ale są firmy które pozwalają zjeżdżać na weekendy, tam znowu trudniej się dostać bo nie ma takiej rotacji. Każdy myśli że to tylko jazda i pierdzenie w siedzenie, ale jak im przyjdzie stać cały weekend gdzieś w polu albo na jakimś industralu czekając na ładunek to już tak wesoło nie jest. Praca fajna bo ci nikt na ręce nie patrzy, ale za to bardzo ciężka i niebezpieczna.

vivi

Zatrudniają na B międzynarodówkę ?

Nowy

Sprawdzam od 3 tygodni narazie wszystko oki

Wozak

W a z racje opinie sa skrajne znam solid od środka naprawdę polecam . Cóż tak dzie jest sukces zawsze znajdzie sie jakiś hejter który będzie oczernial to już taka Polska mentalność Ja polecam firma zetelene zreszta przeszli certyfikacji Krd i Big i dostali atest zetelenej firmy było by to niemożliwe gdyby mieli gdzieś długi POLECAM

Tomek

Z tego co widzę opinie sa skrajne ja osobiście polecam pracuje w tej firmie od 8 miesięcy nigdy nie było problemu z zapłata zawsze na czas jak zaoszczędzisz i nie zrobisz przepalu w 3 tygodnie wyciągasz koło 4 tys . Dodatkowo od stycznia odpalili konkurs na koniec roku wybierają trzech kierowców , którzy jeździli najekonomiczniej warunek musisz przepracować minimum 6 mcy bo z 6 miesięcy zaliczają wyniki do podziału na 3 jest pula 10 tys zł. Pierwsze miejsce 5 tys drugie miejsce 3 tys trzecie miejsce 2 tys Polecam dobra praca i atmosfera w firmie tez oki

kars11
@Tomek 06.11.2015 20:45

Witam. Jeżdzę już drugi rok. Jak by było tak zle to logicznie myśląc bym tam nie pracował. A cymbały nieroby patafiany jedne zawsze się znajdą co będą oczerniać. Żaden z tych cwaniaków co wypisuje farmazony na własny rachunek nie potrafiłby zarobić złamanej złotówki. Trochę inteligencji Panowie. Jest OK.

Artur

Witam masz racje nie ma co po rd,ach całować tylko przed Solidem jeździłem w 3 innych firmach i zawsze był z tym problem a tu mam pewna wypłatę dojeżdżam z Bydgoszczy do Trojmiasta a i tak sie opłaca . Co do tego ze pisali przedtem same negatywy . Zawsze znajdzie sie jakiś pieniacz , któremu nic nie pasuje jak dla mnie jest oki

Major

Polecam pracuje w Solid od prawie roku jako kierowca nigdy problemu z wyplata płatne zawsze w dniu powrotu za oszczędności na paliwie premia polecam

Poszkodowany

Jeśli jesteś oszukany pisz pozew do gospodarczego , przedłóż cmr + zlecenia Nakaz zapłaty dostaniesz później komornik i kaskę odzyskasz jak będą kombinować to jest taki artykuł że ukrywa majątek celowo przed wierzycielem i niech prokurator działa ze ten dłużnik działa na twoja szkodę Tak można dziadów umoczyć

kociara

Faktycznie, jeden wielki przekręt. To co tam się dzieje od kuchni to się nadaje pod prokuraturę i w końcu ktoś z oszukanych podwykonawców nie wytrzyma i zakończy ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Opinie piszą sobie sami, spedytor, który nie potrafi podać poprawnego adresu bo musi wyrobić normę pozytywnych opinii na necie.

XXX

Zgadzam się z przedmówcą ,proszę czytać umowę na początku niby wszystko ok,a póżniej stosują kary które są niedorzeczne Pan Szarmach to dobry cwaniak , dorabia się kasy na typowych przekrętach , mam nadzieje że ktoś się tym zainteresuje

Obudz sie
@XXX 10.04.2015 10:11

Zgadza się Pan Slawek "Policjant" okrada podwykonawców z pełną premedytacją i myśli że jest ponad prawem Mówią że mają 60 aut a lata może 10 i na tym koniec , Oszukują na wszystkim od przejechanych KM po reklamacje, które wogle nie istnieją i sobie sami wymyślają żeby kasy nie zapłacić 50 spółek oczywiscie, AUTO INWEST TRANS > AUTOINWEST > SOLID HALLE > I JESZCZE ZE 3 NASTEPNE , WIECZNIE CI SAMI WSPOLNICY OD CZASU DO CZASU 1 OSOBA NOWA W SPOLCE , SPOLKI ZADLUZONE NIE ZAMYKAJA ICH BO SIE BOJA ZE SYNDYK WEJDZIE I LAPE POLOZY NA KASE A TAK PRZEZUCAJA KASKE MIEDZY SPOLKAMI MYSLE ZE KIEDYS TO SIE UKRUCI

graża
@Obudz sie 19.04.2015 00:07

fantazja ludzka ma możliwiości nieograniczone ,a zazdrość i zawiść ludzka od wieków popycha ludzi do gadania,pisania głupot !!!

XXX

xyz
@XXX 10.04.2015 10:10

jestem oszukany przez nich, prosze o kontakt plejowekonto@gmail.com

Orka

Firma przekręt nie polecam działają pod 10 spółkami z o o żeby schować kaskę i wycyganić podwykonawców co każdy opowiada że wpakował się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Komentarze chyba sami sobie piszą :)

Wozak

Witam polecam firma specjalizująca sie w przewozach expresowych maja ponad 60 busów swoich i podwykonawców ładunki zawsze dostarczone na czas . Wiem ze płaca podwykonawca na czas dają swoje karty paliwowe co zdejmuje z podwykonawców koszt paliwa i ułatwia prace . Ogólnie polecam

Zostaw opinię o Solid Haller - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Haller