Domowe Przedszkole

Szczecin

Opinie o Domowe Przedszkole

aśka

Witam,mogę dołączyć opinię na temat domowego przedszkola "Klubik".które się mieści w Dąbiu a do którego już drugi rok chodzi moja córeczka.Zarówno mała,jak i my z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola-panie są bardzo ciepłe i opiekuńcze,dzieci mają sporo zajęć dodatkowych w ramach czesnego,mają ogród do swojej dyspozycji.Przedszkole mieści się w domu,w spokojnej dzielnicy.Gorąco polecam! [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Domowe Przedszkole - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domowe Przedszkole