Sarzyńska Ewa Sklep Zoologiczny Pasjonata

Głogów

Sarzyńska Ewa Sklep Zoologiczny Pasjonata

Opinie o Sarzyńska Ewa Sklep Zoologiczny Pasjonata

Łukasz

Jakiś czas temu byłem tam na weselu. Myślę, że nie brakowało jedzenia. Wszyscy byli cały czas najedzeni, a jedzenia tylko przybywało. Nie wiem jaka cena była, ale zabawa przednia. Ze swojej strony polecam

Nie mam zaufania do osób, które organizują pokazy kulinarno-garnkowe pod przewodnictwem mistrza Sowy.

Zostaw opinię o Sarzyńska Ewa Sklep Zoologiczny Pasjonata - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sarzyńska Ewa Sklep Zoologiczny Pasjonata