Partner Santander Consumer Bank

Mińsk Mazowiecki

Partner Santander Consumer Bank

Opinie o Partner Santander Consumer Bank

dossa

Partner Santander Consumer Bank S.A - nie jest to moim zdaniem najlepszy bank w którym przyszło mi pracować, ale na pewno firma jest solidna . Nie mogę powiedzieć o nich wiele złego , ale do największych po prostu brakuje im jeszcze trochę prestiżu i obycia w branży. Niemniej oferty dla doradców finansowych mogę polecić

Zostaw opinię o Partner Santander Consumer Bank - Mińsk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partner Santander Consumer Bank