stalmax s.j. M i W Krzosek

Gołków

Opinie o stalmax s.j. M i W Krzosek

klient2

Faktycznie obsluga mila ifajna. Staraja sie jak moga , zeby zrekompensowac jakies niedociagniecia czy braki. Potrzebowalem nietypowy mateial i ku mojemu zaskoczeniu, firma z " prowincji" zalatwila mi gio szybciej niz duzy sklad w Warszawie

klient

Hurtownia działa dość sprawnie. Materiał dostarczany jest przeważnie bez opóźnień . W mojej ocenie firma wypada pozytywnie. Jeżeli nie mają dostępnego materiału w magazynie, sprowadzają go błyskawicznie. Obsługa rewelacyjna

Zostaw opinię o stalmax s.j. M i W Krzosek - Gołków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stalmax s.j. M i W Krzosek