Accent

Chełm

Opinie o Accent

Toooozinka

Pani Manager która tam pracuje, jest nie odpowiednia osoba na tym stanowisku, jest bardzo nie miła i widać u niej brak profesjonalizmu. Właściciele bardzo dużo tracą ponieważ jest to pierwsza osoba, która ewentualny klient widzi a po takiej rozmowie z Panią J. odechciewa się dalszych kroków. Pzdr

chełmianka

Właściciele szkoły to ludzie bez kultury. Pan Moskal nazwał chełmian w jednym ze swoich artykułów nazistami. Gdy zorientowałam się ,że jest właścicielem szkoły poszłam zerwać umowę . Byłam tam z moim 6 letnim dzieckiem ,któremu zachciało się pić ,więc podszedł do butli z wodą by sobie nalać . Pani dyrektor szkoły , gdy to zobaczyła odepchnęła dziecko i powiedziała ,że ta woda nie jest dla niego. Żałowała mu zwykłej wody , choć wzięła ode mnie 100 złotych za nic ( dwa dni wcześniej zapłaciłam wpisowe ) . Na odchodne pokazała mnie i dziecku środkowy palec .

Zostaw opinię o Accent - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Accent