AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe

AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe
4 6

Opinie o AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maja

@NK to, że polecasz to ważna informacja dla osób, które wchodzą na wątek firmy AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe, bo są zainteresowane pracą. Ważna jest również informacja o tym, że pracownik się rozwija. Czy dzięki temu jest możliwy awans?

Maja

@NK jak dawno pracowałeś w firmie AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe? Możesz więcej powiedzieć o tym, co Ci się w tej firmie podobało? A co to było za rozstanie? Ty się zwolniłeś czy Ciebie firma zwolniła?

NK
@Maja 26.02.2018 10:28

Sam odszedłem, ale polecam mimo wszystko. Pan Robert robił to co powinien jaki ówczesny dyrektor. Bardzo dużo się nauczyłem pracując jako KAM.

NK

Pracowałem kiedyś przez kilka lat. Polecam szczerze. Wspominam bardzo dobrze, pomimo rozstania nie na najwyższym poziomie.

Maja

Pojawiło się jeszcze @Aron ogłoszenie na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego ds. Instytucji, Przedstawiciela Handlowego ds. Detalu http://www.ama.waw.pl/# Któreś ze stanowisk Cie zainteresuje?

Maja

@Aron Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Dalej jesteś zainteresowany pracą w firmie? Chętnie usłyszymy również od osób, które już pracują w AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe. Co możecie podpowiedzieć osobom rozważającym aplikacje do firmy? Każda merytoryczna opinia będzie dla tych osób cenna.

Aron

Podobno AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe zatrudnia teraz, tak?

PH AMA

Jest to książkowy przykład jak nie prowadzi się biznesu.. nie spostrzegli jeszcze że mamy XXI wiek... mentalnie są w latach 90-tych... Polecam tym, którzy chcą zobaczyć jak wygląda skrajny bałagan... będą w szoku..

LIPA...

Dajcie sobie spokój... nie warto... Laptop... jaki laptop... potrzebujesz to sobie kup... zarobki PH baaaaardzo mocno przeciętne ... po kilku miesiącach za chwilę zwolnię swoje miejsce... (żadna smykałka tu nie pomoże)

Marchewka

Nie chcę więcej trafić do takiej firmy jak AMA S.A. To są wyzyskujący ludzie. Robert mnie oszukał, Pan Andrzej ze swoją żoną niestety też, a tak ciężko pracowałam.

RS
@Marchewka 04.12.2015 22:05

A kolega zapomniał powiedzieć, że nie wpłacił kilkadziesiąt tysięcy utargu do kasy firmy ? Sprawa w sądzie przegrana a komornik nie ma z czego ściągnąć. I kto tu kogo oszukał ???

Pracowałeś w firmie AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe? Chcesz o tym opowiedzieć? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe